Süper Ligde olmalıyız
Türkiye Basketbol Ligi'nde fırtına gibi esen ve ikinci yarıya da kazanarak başlayan Bursaspor Durmaz-lar'da teknik heyet ve oyuncular, Özlüce Tesisleri'nde Bursaspor Başkanı Ali Ay'a ziyarette bulundu.
BURSA'DA SPOR , 09 Şubat 2018 Cuma, 08:27
Süper Ligde olmalıyız

Bursaspor Durmazlar teknik heyeti ve oyuncuları Özlüce Tesisleri'nde Bursaspor Başkanı Ali Ay'ı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Sezer Sezgin, teknik heyet ve oyucular katıldı. Ziyarette konuşan Başkan Ay, "Öncelikle mücadelenizden dolayı hepinizi kutluyorum, artık bu mücadeleyi Süper Lig'e çıkarak taçlandırmamız gerekiyor. Sizlere başarılar diliyorum, Allah yardımcımız olsun. İnşallah sezon sonunu güzel bitiririz ve Bursaspor Kulübü'nü layık olduğu yerde mücadeleye devam ettiririz" dedi.

Bursaspor Durmazlar Başantrenörü Şemsettin Baş, "Başkanım teşekkür ediyoruz. Biz bu yolda yürürken birlikte hareket etmek istiyoruz. Sizleri aramızda yanımızda gördüğümüzde çocuklar özgüvenli oynuyor. Hem de camiaya da mesaj veriyoruz. Başkanıyla,yönetim kuruluyla,taraftarıyla birlik olduğumuzda biz buradayız diyoruz. Sizleri sık sık aramızda görmek istiyoruz. Büyük bir aile olduğumuzu herkese göstermek istiyoruz" diye konuştu. Ziyaretin sonunda Bursaspor Durmazlar kaptanı Erdem İlter, Başkan Ali Ay'a tablo hediye etti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR