Survivor'da final heyecanı!
Survivor 2018'de şampiyon belli oluyor. Kıbrıs'ta gerçekleşen finalde Adem, Anıl, Hilmi Cem ve Nagihan şampiyon olmak için sevenlerine güveniyor. Survivor'un en başarılı dört yarışmacısı 30 Haziran akşamı canlı yayında SMS oylamasına çıktı. İşte Kıbrıs finalinde yaşananlar ve finalistlerin ilk sözleri...
MAGAZİN , 30 Haziran 2018 Cumartesi, 21:58
Survivor'da final heyecanı!

Survivor 2018'in büyük finali 30 Haziran akşamı Kıbrıs'tan canlı yayınla başladı.

FİNALE KALAN 3 İSİM BELLİ OLDU

- ANIL

- ADEM

- NAGİHAN

KKTC Turizm Bakanı Fikri Ataoğlu, Acun Ilıcalı'ya plaket vererek yarışmacılara başarılar diledi.

Finale kalan Adem, Anıl, Hilmi Cem, Nagihan'dan en az oyu alan bir kişi elenecek ve geriye kalan isimlerden üçlü oylama sonucu biri şampiyon olacak.

FİNALİSTLERİN PERFORMANS SIRALAMASI (BAŞARI PUANI)

Nagihan Karadere: 63

Adem Kılıççı: 60

Hilmi Cem İntepe: 53

Anıl Berk Baki: 52

FİNALİSTLERİN İLK SÖZLERİ

Adem:

"Bu saatten sonra seyirciler gönüllerinden geçen şampiyona oy atıyorlardır. İnşallah benim sevenlerim de beni destekliyordur. Beş ay mücadele ettik, elimizden geleni yaptık hepimiz hak ediyoruz. Halkın kararını merak ediyoruz."

Anıl:

"İki potadan çıktım. Sevenlerimi mahçup etmedim onlarda beni etmedi. Üzerime düşenleri yaptım, artık benden çıktı. Buraya kadar geldim herkese teşekkür ediyorum. Elenirsem neden elendim demeyeceğim. Dualarını hak edenler esirgemesinler."

Nagihan:

"Bugün bir şampiyon çıkacak ama kim çıkarsa alnının akıdır. Elimizden geleni yaptık inşallah hak eden kazanır."

Hilmi Cem:

"Hepimiz yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik. Ben Survivor'ı sınav olarak görüyorum. Notumuzu verecek olanlar bizleri izleyenler. Çok fazla uzatmayacağım inşallah bugün sınavdan yüksek not alırım."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR