Survivor'ın yıldızı yaka paça dışarı atıldı - Haberleri - Bursa Hakimiyet
Survivor'ın yıldızı yaka paça dışarı atıldı
Survivor yarışmasıyla adından söz ettiren Nihat Altınkaya tekme yumruk kavga etti.
MAGAZİN , 28 Nisan 2016 Perşembe, 12:30
Survivor'ın yıldızı yaka paça dışarı atıldı
Asmalımescit’teki Tren Pera adlı gecekulübünde eğlenen Nihat Altınkaya gecenin ilerleyen saatlerinde yaka paça dışarı atıldı. Kapıda kendisini dışarı atan güvenliklerle tartışırken fotoğrafları çekilen Altınkaya ne yapacağını şaşırdı. Önce arkadaşları görüntünün çekilmesine engel olmaya çalıştı. Bunda başarılı olamayan Nihat Altınkaya hızla taksiye bindi. habercilerin olayı sormasına şu cevabı verdi. “Yok kavga falan etmedik. Kavga yok kavga etmedim.”NE BAKIYORSUN KAVGASI

Nihat Altınkaya taksiyle uzaklaştıktan sonra arkadaşları habercilerin görüntüleri silmesi için dil döktü.
Kendisinin set çalışanı olduğunu söyleyen bir arkadaşı “Nihat Ay Yapım’la yeni bir işe başlayacak Kıvanç Tatlıtuğ ve Kenan İmirzalıoğlu ile oynayacak ne olur o görüntüleri silin. Adam zaten yıllardır para kazanamıyor. İşi sıkıntıya girmesin” diyerek habercileri ikna etmeye çalıştı.

YUMRUK VE TARTAKLAMA

İçerideki kavganın sebebi de daha sonra anlaşıldı. Mekanda bayan arkadaşına baktığını iddia eden bir genç Nihat Altınkaya’ya “Ne bakıyorsun ulan” dedi. Sinirlenen Altınkaya gencin üzerine yürüdü.

Gencin kendisine küfür etmesiyle bir anda sinirlerine hakim olamayan Nihat Altınkaya yumruk atarak tartakladı. Kavgayı ayırmaya gelen güvenlikler de genci yerde tekmeleyen Altınkaya’yı yaka paça dışarı çıkardıkları öğrenildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR