Taraftar yasağı kalktı! Bursasporlu taraftarlar Vodafone Arena'ya gidiyor
İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu bugün yaptığı toplantıdan, Spor Toto Süper Lig’in 14.haftasında oynanacak olan Beşiktaş – Bursaspor müsabakasında, Bursasporlu taraftarların Vodafone Arena Stadyumu’na alınması yönünde karar çıktı.
BURSASPOR , 15 Kasım 2016 Salı, 18:00
Taraftar yasağı kalktı! Bursasporlu taraftarlar Vodafone Arena'ya gidiyor
Bursaspor Kulübü'nün internet sitesinden yapılan resmi açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Bugün İstanbul’da yapılan toplantıya Bursaspor Kulübü'nü temsilen Genel Müdürümüz Erhan Başoğlu katıldı.

İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında alınan karar şu şekildedir;

- 2015-2016 sezonunda Beşiktaş ile Bursaspor takımları arasında uygulanan misafir takım seyircisi getirilmemesi kararı kaldırılmış olup, bahse konu müsabakaya Bursaspor takımları aldırılacaktır.

-  Misafir seyirci Bursaspor taraftarlarına 1900 adet bilet satışı yapılacaktır. Bilet satışı Bursaspor Kulübü organizasyonunda yapılacaktır.

- Müsabaka günü misafir seyirci Bursaspor taraftarlarına Vodafone Arena Stadyumu’nda tek geçişlik Pass kart satışı kesinlikle yapılmayacaktır. Daimi ve tek geçişlik kartlar taraftarların yanında olacaktır.   

- Misafir takım seyircisine satışı yapılan biletlerin başka bir Passolig kartına transferi engellenecektir.

- Bursaspor Kulübü; müsabakayı izlemeye gelecek Bursaspor seyircilerinin geliş-gidiş ve diğer tüm organizasyonları gerçekleştirilecek ve bu organizasyon İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile paylaşılacaktır. Organizasyon ayrıntıları basın, yayın, sosyal medya gibi kitle iletişim araçları ile Bursaspor Kulübü tarafından taraftarlarına duyurulacaktır.
Kamuoyunun bilgisine sunarız. "

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR