Taraftarımızın yüzü gülecek
Bursa Hakimiyet'e konuşan Başkan Ali Ay, "Gençler bizi çok umutlandırdı. Herkes gençlerimizi konuşuyor. Biz de onların iyi olmasını temenni ediyoruz. Bu sezon taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz." dedi.
BURSASPOR , 21 Ağustos 2018 Salı, 07:58
Taraftarımızın yüzü gülecek

Haber ITolga ÖZTAŞI

TAKIM UMUT VERİYOR

Bursaspor Başkanı Ali Ay Bursa Hakimiyet aracılığıyla Yeşil Beyazlı camianın bayramını kutladı. Ali Ay bayram mesajında, "Tüm İslam aleminin bayramı kutlu olsun. Ülke olarak savaşsız, barış dolu günler geçirmek en büyük dileğimiz. Camiamızın bayramını kutluyorum." dedi. Takımın durumuna da değinen Ali Ay, "Gidişattan memnunum. Takım ilerisi için umut veriyor. Gençler bizi çok umutlandırdı. Herkes gençlerimizi konuşuyor. Biz de onların iyi olmasını temenni ediyoruz. Bu sezon taraftarımızın yüzünü güldürmek istiyoruz." diye konuştu.

GELEN RESMİ TEKLİF YOK

Bursaspor Başkanı Ali Ay, transfer çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Ali Ay, "Kadroyu şekillendirmeye çalışıyoruz. Listemizdeki oyuncularla ilgili çalışmaları bitirmeye çalışıyoruz. Ama ben imza atılmadan hiçbir transfere bitti demem" ifadelerini kullandı. Transfer döneminde adları sıkça dillendirilen Aziz Behich ve Harun Tekin'in durumuna da değinen Ali Ay, "Aziz ve Harun için bize gelen resmi bir teklif olmadı. Menajerler bazı kulüpler istiyor diye söylüyorlar ama bizi arayan soran yok. Bu olmayacak anlamına gelmesin. Fakat son durum bu." dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR