Tatlıses'in menajerinden haber var!
Amerika’da yeniden ameliyat olan İbrahim Tatlıses'le ilgili yeni haber.
MAGAZİN , 15 Mart 2015 Pazar, 23:23
Tatlıses'in menajerinden haber var!
Amerika’da yeniden ameliyat olan İbrahim Tatlıses'ten haber var... Ünlü sanatçı, 9 Mart Pazartesi günü Miami’deki bir hastanede beyin ameliyatı geçirmişti. 72 saatlik kritik süre içinde uyutulan Tatlıses'in durumunun iyiye gittiği öğrenildi.
 
Bir aile yakını yaptığı açıklamada ünlü sanatçının sağlığının endişe edilecek bir durumda olmadığını belirtti. Gözetim altında tutulan Tatlıses'in yavaş yavaş uyandırılacağı söyleniyor.
 
4 saat süren ameliyatın ardından yoğun bakımda uyutulan sanatçının zor bir süreçten geçtiği konuşuluyordu.  Bugün uykuda 6’ncı güne giren Tatlıses ameliyatın risklerini göze alıp Amerika’ya gitmişti. Miami’ye uçmadan önce İstanbul’da sanatçı dostları ve ailesinden helallik isteyen ve veren Tatlıses’in ameliyat sırasında yanında sadece menajeri Eyüp Kanat ile Ayşegül Yıldız ve kızı Elif vardı. 

MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI

İbrahim Tatlıses'in menajeri Eyüp Kanat, İbrahim Tatlıses'in son durumu hakkında twitterda açıklama yaptı. ibrahim Tatlıses'in sağlık durumu hakkında bilgi geldi.

İbrahim Tatlıses'in basın danışmanı Eyüp Kanat bugün ortaya atılan İbrahim Tatlıses'in sağlık durumunun olumsuz yönde ilerlediği şeklindeki haberleri yalanladı. 

İbrahim Tatlıses hafta başında beyin ameliyatı oldu. 6 gündür yoğun bakımda olan İbrahim Tatlıses hayranlarından ve tüm sevenlerin helallik alarak girdiği ameliyattan sonra gelen  ilk açıklama ameliyatın başarılı geçtiği şeklindeydi. Fakat bugün İbrahim Tatlıses sağlık durumunun kritik olduğu ve yoğun bakımda uyandıralamadığı şeklinde çıkan haberlere Eyüp Kanat sosyal medya hesabından cevap verdi.

İbrahim Tatlıses'in ameliyat olduğu günden bu yana sosyal medyada sessizliğini koruyan, İbrahim Tatlıses'in sağlık durumu hakkında kesin bir bilgi alınamadığı için hakkında çıkan haberler için menajer Eyüp Kanat; 'Lütfen halen tedavisi devam etmekte olan ve tedavisi yolunda giden İbrahim Tatlıses için YALAN haber yapmayınız.' dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR