Tecavüzlerine dayanamadığım için öldürdüm
BURSA'da, kendisine 8 yıldır cinsel tacizde bulunduğunu öne sürdüğü 54 yaşındaki Cemil Bozkurt'u bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen 18 yaşındaki B.Ç.'nin yargılanmasına başlandı. İlk duruşmada suçunu kabul eden B.Ç., "Babamın arkadaşı olan Cemil Bozkurt, sürekli evine sipariş veriyordu. Lahmacunları getirdiğimde bana tecavüz ediyordu. Yaşadıklarımı korkudan kimseye söyleyemiyordum. Son olaya artık dayanamayınca elimi kana buladım" dedi.
BURSA , 25 Nisan 2013 Perşembe, 10:43
Tecavüzlerine dayanamadığım için öldürdüm

Merkez Osmangazi İlçesi Demirtaşpaşa Mahallesi’nde geçen ocak ayında meydana gelen olayda, bir fırında şoförlük yapan Cemil Bozkurt, verdiği lahmacun siparişlerini getiren arkadaşının oğlu olan B.Ç. tarafından karnından bıçaklandı. Bağrışma seslerini duyan komşularının haber vermesi sonucu gelen 112 Acil Servis ekiplerinin hastaneye kaldırmak istediği yalnız yaşayan Bozkurt yolda yaşamını yitirirken, kaçan B.Ç. ise polis merkezine giderek teslim oldu. Mahkemeye çıkartılan zanlı tutuklandı.

'TEHDİT EDEREK İLİŞKİYE GİRDİ"

Yürütülen soruşturmanın ardından B.Ç. hakkında 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde 'Kasten adam öldürmek' suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle dava açıldı. Dün görülen davanın ilk duruşmasında hakim karşısına çıkan B.Ç., babasının yakın arkadaşı olan Cemil Bozkurt’un yaklaşık 9 yıldır tehdit ederek kendisiyle cinsel ilişkiye girdiğini söyledi. Bozkurt yüzünden kabus yıllar geçirdiğini belirten B.Ç., yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Ailemize ait lahmacun fırınında çalışıyordum. Yıllar önce yorulan babama masaj yapıyordum. İşyerine gelen Cemil Bozkurt, aynı masajı kendisine de yapmamı teklif edince 'olmaz' diyemedim ve kabul ettim. Daha sonra telefon açıp evine lahmacun getirmemi istedi. Taciz olayı bundan sonra başladı. Tehdit ederek, zorla benimle ilişkiye girdi. Yaşadıklarımı korkudan kimseye anlatamıyordum. Bazı günler siparişini zili çalıp kapısının önüne bırakıp kaçıyordum. Çoğu günler ise kapıda beni bekliyordu. O gün beni yine aradı. Kapıda karşıladı. Zorla içeri çekince çılgına döndüm. Bıçağı karnına saplayıp kaçtım. Sonrada polise teslim oldum. Bana çok acı çektirdi. Öldüğüm için pişmanım"

Cemil Bozkurt'un yakınlarının cinayetin alacak-verecek meselesi yüzünden işlendiği söylediği duruşma tanıkların dinlenmesi, eksik evrakların beklenmesi için tarihe ertelenirken, sanığın tutukluluk halinin devamına karar verildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR