Tek suçu o itle arkadaşlık yapması
Hakkında yakalama kararı çıkan Deniz Seki'nin Antalya'da olduğu iddia edildi. Yakında teslim olacağı söylenen ünlü sanatçının kardeşi Serkan Seki ise ablasının başına gelenlerden Hüsnü Şenlendirici'nin sorumlu olduğunu ima etti!
MAGAZİN , 03 Haziran 2014 Salı, 12:41
Tek suçu o itle arkadaşlık yapması

Takvim gazetesinin haberine göre, yaklaşık 4 yıl önce uyuşturucu ticareti yapmak suçundan yargılanan Deniz Seki'nin mahkemesi sonuçlanmış ve ünlü şarkıcı 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Geçtiğimiz gün hakkında yakalama kararı çıkartılan ancak henüz bulunamayan Seki'nin Antalya'da olduğu iddia edildi. Dedikodulara göre; ünlü şarkıcı, burada bir basın toplantısı düzenledikten sonra teslim olacak...

Bu arada Deniz Seki'nin yeniden cevaezine girecek olmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yapan kardeşi Serkan Seki, okları Hüsnü Şenlendirici'ye çevirdi. Kardeş Seki; "Allah şahidimdir, en yakını olarak söylüyorum tek suçu 7 sene önce itle arkadaşlık yapmasıdır! Sustuk, susturulduk" dedi.

YASAK AŞK YÜZÜNDEN BAŞLADI...

Bu sözler üzerine gözler; Deniz Seki'nin 7 sene önce yasak aşk yaşadığı klarnetçiye çevrildi. O dönemde güzel şarkıcı da uyuşturucuya başlama nedenini; "Yaşadığım aşk, toplumda kabul görmediği için uyuşturucu kullandım" demiş; hatta Deniz Seki, Hüsnü Şenlendirici hakkında açılan davada tanıklık edip ünlü klarnetçinin kokain kullandığını öne sürmüştü.

gazetevatan
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR