Terfi ettiler
Sınavda başarılı olan sporculara sertifikalarını veren Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Bu gençler önümüzdeki yıllarda katıldıkları müsabakalarda hem şehrimizi, hem ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler” dedi.
BURSA'DA SPOR , 16 Kasım 2016 Çarşamba, 05:50
Terfi ettiler
Osmangazi Belediyespor Tekvando Takımı’nda mücadele eden başarılı sporculardan 55’i, Türkiye Tekvando Fedrasyonu tarafından düzenlenen kuşak geçme müsabakalarını kazanarak bir üst kuşağa yükseldi. Acemler Spor Salonu’nda düzenlenen sertifika törenine katılan Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, sınavda başarılı olan tüm sporcuları tek tek tebrik ederek sertifikalarını verdi. Sarı, sarı-yeşil, yeşil, yeşil-mavi, mavi ve mavi-kırmızı kuşak almaya hak kazanan sporcuların heyecanına, salonda bulunan aileleri de ortak oldu.

SERTİFİKALAR DÜNDAR’DAN

Osmangazi Belediyespor olarak 13 farklı branşta gençlere hizmet verdiklerini belirten Başkan Dündar, “Bu branşların hepsinde birbirinden başarılı olan ve milli takımlara yükselen sporcularımız yer alıyor. Tekvando branşımızda da 409 sporcumuz var. Bu branşta 5 sporcumuz milli takımda yer alırken, 1 sporcumuz da Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi’nde bulunuyor. Kuşak sınavına girerek başarılı olan sporcularımızı tebrik ediyorum. Önümüzdeki yıllarda katıldıkları müsabakalarda hem şehrimizi, hem de ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler” dedi. Aynı zamanda Milli Takım antrenörü de olan Osmangazi Belediyespor Tekvando Takımı Antrenörü Mücahit Altıner, bu yıl 55 olan kuşak sınavını geçme sayısını gelecek yıl 100’e çıkarmak istediklerini belirterek, desteklerinden dolayı Başkan Mustafa Dündar’a teşekkür etti. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR