Timsah Arena'da gördüğüm atmosfer inanılmazdı
Trabzonspor maçında iyi işler yapan ve performansını bir de golle süsleyen Tomas Sivok, “Atmosfer inanılmazdı. Taraftarımızın sonucu değiştirmemizde etkisi büyüktü. Bu destek sürerse özlenen sonuçlar uzakta değil” dedi.
BURSASPOR , 19 Ocak 2016 Salı, 07:14
Timsah Arena'da gördüğüm atmosfer inanılmazdı
Bursaspor’un Çek futbolcusu Tomas Sivok, takımın daha iyiye gitmesi gerektiğini belirtirken, taraftara övgü dolu sözler sarf etti. Trabzonspor karşılaşmasına iyi başlayamadıklarını belirten tecrübeli futbolcu, “İstediğimiz gibi başlayamadık. Onlara pozisyon izni verdik ve öne geçmeyi başardılar. Maçı 2-0’dan 2-2’ye getirmemiz gerekiyordu ve burada taraftarımızın desteğine çok ihtiyacımız vardı. Onlar da görevlerini yaptılar. Çok etkililerdi. Biz de onların bu desteğini maçı 4-2’ye getirerek ödüllendirdik” ifadelerini kullandı. 

GOL ATACAĞIMA İNANDIM

Attığı ilk golün ofsayt sebebiyle sayılmamasına da değinen Sivok, şunları söyledi: “İlk golün ofsayt olduğuna emin değildim. Ama olabileceğini düşündüm ve yan hakeme bakınca da kutlamaya başladım. Sonrasında gol iptal oldu. Ama ben yine gol atacağıma inandım ve attım. Takıma böyle bir katkı yaptığım için mutluyum.” Bu sonucu almalarında taraftarın da büyük katkısı olduğunu belirten Çek futbolcu, “Atmosfer inanılmazdı. Sonucu değiştirmemizde çok etkisi oldu. Bu destek sürerse özlenen sonuçlar uzakta değil” dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR