Timsah Arena ile ilgili son nokta konuldu! Yetişmeyecek
Fatih Terim, Recep Altepe ve Recep Bölükbaşı Timsah Arena’da incelemelerde bulundu. Yapımı devam eden yeni stadın 3 Haziran’daki Türkiye Kupası Finali’ne yetişmeyeceği açıklandı
SPOR , 02 Mart 2015 Pazartesi, 06:16
Timsah Arena ile ilgili son nokta konuldu! Yetişmeyecek
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı ile birlikte yapımı devam eden Timsah Arena’da incelemelerde bulundu. Terim yetkililerden bilgi alırken, görüşlerini aktardı. Timsah Arena’nın bittiğinde önemli bir futbol merkezi olacağını belirten Fatih Terim, “Bursa gibi şampiyonluk görmüş bir şehrin böyle bir stada ihtiyacı vardı. Türkiye Kupası finali Bursa’da oynanacak. Hafif bir gecikme olmuş. O nedenle final Atatürk Stadı’nda oynanacak gibi duruyor” dedi. 

BURSA’YI UEFA’YA BİLDİRDİK

Türkiye’deki bazı sahaların durumuna dikkat çeken Fatih Terim açıklamalarını söyle sürdürdü. Terim, “Ümit ediyorum ki burada çok güzel milli maçlar da oynayacağız. Çok etkilendim. Son zamanlarda sahaların durumu malum böyle bir stadı görünce çok mutlu oldum. Bursa’da hep milli maç oynadık. UEFA’ya bildirdiğimiz şehirlerden bir tanesi de Bursa’ydı. Beklemedeyiz, bu stat bitsin gerisi gelir” diye konuştu. Fatih Terim daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Bursa Atatürk Stadı’na geçti ve Bursaspor Mersin İdmanyurdu maçını izledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR