Timsah hazırlıklarına ara vermeden başladı
Bursaspor, Trabzonspor maçı ardından bugün sabah saatlerinde Özlüce Tesisleri'nde yaptığı antrenmanla Kasımpaşaspor maçı hazırlıklarına başladı.
BURSASPOR , 29 Ekim 2012 Pazartesi, 15:17
Timsah hazırlıklarına ara vermeden başladı

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleşen antrenman, yaklaşık 1 buçuk saat sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 20'şer dakikalık 2 periyot halinde yapılan tempolu koşularla devam etti. Dün oynanan Trabzonspor karşılaşmasında forma giyen oyuncular antrenmanı düz koşularla tamamladı. Diğer oyuncular ise tempolu koşuların ardından 5'e 2 pas pres çalışması gerçekleştirdi. Yeşil-beyazlı ekip, 1 günlük iznin ardından 31 Ekim 2012 Çarşamba günü akşam saatlerinde yapacağı antrenmanla Kasımpaşaspor maçı hazırlıklarını sürdürecek.

CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANDI
Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam antrenman öncesi yabancı futbolculara 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın öneminden bahsetti ve daha sonra teknik heyet ve futbolcular Türk Bayrağı açarak basın mensuplarına poz verdi.
Dini bayramı bitirip ardından bir milli bayram yaşamanın ülke adına güzel bir dönem olduğunu belirten Sağlam, "Bir dini bayramı bitirip bir milli bayramı ve Türkiye Cumhuriyetinin 89. kuruluş yıl dönümünü kutlamak ülke adına güzel dönemler. Biz bu bayramlarımızın kıymetini bilerek ülke olarak barış, huzur ortamını ve yaşam standardımızı birlik beraberlik içinde daha iyiye çıkarmak adına iyi değerlendirmemiz gerekiyor.Öncelikle Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, şehitlerimizi, gazilerimizi ve bu ülkenin varolması adına çaba sarfeden herkesi saygıyla anarken, şu anda ülkede yaşayan insanlar olarak kurulan Cumhuriyetin daha mamur bir hale gelebilmesi, ülkemizin dünya standartlarında yaşanabilir bir ülke olması için huzur içinde yaşamak, ekonomik anlamda daha iyi işler yapmak adına hepimizin katkıyı koyması ve hizmet etmesi gerekiyor. Bu gerçekler doğrultusunda ben tüm ülkemizin Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum. Bundan sonraki dönem için de daha güzel günlerin barış içinde huzur içinde sağlık içinde yaşanması umuduyla hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

İHA

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR