Timsah'ın pestili çıktı
45 dakika süren koşu çalışmasının ardından oyuncularına seslenen Bursaspor'un teknik patronu Paul Le Guen, "Kayserispor maçındaki performanstan memnun kalmadım. Sorunları konuşarak çözmeye çalışacağız" dedi.
BURSASPOR , 04 Ekim 2017 Çarşamba, 12:13
Timsah'ın pestili çıktı

Haber/Tolga Öztaş

YORGUN DÜŞTÜLER

Süper Lig'de son iki haftayı puansız kapatan Bursaspor'da 3 günlük izinin ardından çalışmalar yeniden start aldı. Teknik Direktör Paul Le Guen'in nezaretinde sabah saatlerinde Botanik Park'ta gerçekleştirlen antrenman yaklaşık 45 dakika sürdü. Antrenmana milli takımlarda bulunan Harun Tekin, Kubilay Kanatsızkuş, Muhammed Şengezer, Ertuğrul Ersoy, Aziz Behich, Ekong, Agu, Stancu, Delarge ile izinli olan Jires Kembo ve sakatlığı bulunan Batalla katılmadı. 45 dakika süren koşu çalışması gerçekleştiren Timsah'ta, oyuncuların bir hayli yorgun düştükleri gözlendi.

KONUŞARAK ÇÖZECEĞİZ

Teknik Direktör Paul Le Guen, sabah saatlerinde Botanik Park'ta gerçekleştirlen antrenman öncesi Yeşil Beyazlı oyuncularla toplantı yaptı. Fransız çalıştırıcı, "Kayserispor maçındaki performanstan memnun kalmadım. Bunu düzeltmemiz gerekiyor. Milli takım arasında çok çalışmamız lazım. Sorunları konuşarak çözmeye çalışacağız. As oyuncularla ve yedekte oturan oyuncularla konuşmalarımız olacak. Sorunları sürekli konuşarak çözmek gerekiyor. Bugün havamız değişsin diye koşumuz var. Durmadan 45 dakika boyunca koşacağız. Bu dönemdeki çalışmalar iyi olmak zorunda" dedi.Le Guen: "Sorunları konuşarak çözeceğiz"

Antrenman öncesi öğrencileriyle kısa bir toplantı gerçekleştiren Fransız çalıştırıcı, "Kayserispor maçındaki performanstan memnun kalmadım. Bunu düzeltmemiz gerekiyor. Milli takım arasında çok çalışmamız lazım. Sorunları konuşarak çözmeye çalışacağız. As oyuncularla ve yedekte oturan oyuncularla konuşmalarımız olacak. Sorunları sürekli konuşarak çözmek gerekiyor. Bugün havamız değişsin diye koşumuz var. Durmadan 45 dakika boyunca koşacağız. Bu dönemdeki çalışmalar iyi olmak zorunda" dedi.

11 oyuncu yok

Antrenmana milli takımlarda bulunan Harun Tekin, Kubilay Kanatsızkuş, Muhammed Şengezer, Ertuğrul Ersoy, Aziz Behich, Ekong, Agu, Stancu, Delarge ile izinli olan Jires Kembo ve sakatlığı bulunan Batalla katılmadı.

Batalla izin yapmadı

Sakatlığı sebebiyle son oynanan Kayserispor maçında da forma giyemeyen Arjantinli oyuncu Pablo Batalla, Teknik Direktör Le Guen tarafından verilen 3 günlük izinde Özlüce Tesisleri'nde tedavi olmayı sürdürdü. Biran önce takıma dönmek için çaba sarf eden deneyimli oyuncunun bugün de tedavisine devam edildiği bildirildi.Futbolcuların pestili çıktı

Yaklaşık 45 dakika süren antrenmanın sonunda yeşil-beyazlı oyuncuların yorgun düştükleri gözlendi. Antrenman, açma germe hareketleriyle sona erdi. Yeşil-beyazlılar, yarın sabah saatlerinde yapacağı antrenmanla çalışmalarını sürdürecek.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR