Timsah'ta gözler onların üzerinde
Bursaspor'un bugün başlayacak Afyon kampının ikinci etabında teknik direktör Samet Aybaba seçici davranacak. Deneyimli teknik adam 12 günlük bu periyotta takımda kalacak gençleri belirleyecek.
BURSASPOR , 16 Temmuz 2018 Pazartesi, 09:10
Timsah'ta gözler onların üzerinde

AYBABA KADROYU BELİRLEYECEK

Bursaspor'un 12 gün süren ilk etap çalışmaları cuma günü biterken Yeşil Beyazlılar bugünden itibaren Afyon'da ikinci kamp dönemi için bir araya gelecek. Teknik direktör Samet Aybaba bu kamp döneminde kadroyu şekillendirecek ve lig maratonuna çıkacağı 28 oyuncuyu netleştirecek. Oynanacak toplam 4 hazırlık maçında özellikle gençler üzerinde yoğunlaşacak Samet Aybaba takıma monte edeceği genç isimleri belirleyecek.

MİLLİ TAKIMDAN DÖNÜYORLAR

Bursaspor'un Afyon'da yaptığı ilk etap çalışmalarına, Ozan Can Kökçü, Alper Ademoğlu, Muhammed Emin Sarıkaya, Furkan Emre Ünver, Emirhan Aydoğan, Çağatay Yılmaz, Berat Jonathan Ustabaşı, Gürkan Sefil ve Ramazan Keskin katılmıştı. Bu isimlere ek olarak milli takım kapından dönen Ataberk Dadakdeniz ve Burak Kapacak da Afyon'a gelecek. Genç kramponlar sergileyecekleri performansla Samet Aybaba'nın gözüne girmeye çalışacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR