Timsah'tan Tahkim çıkışı
Bursaspor, şike yargılaması konusunda, Tahkim Kurulu'na 'Kulüplerin ceza almamasına yönelik karar genel hukuk prensiplerine aykırı" diyerek itirazda bulundu.
BURSASPOR , 18 Mayıs 2012 Cuma, 08:55
Timsah'tan Tahkim çıkışı
Barış YALIM

PFDK'nın 6 mayıs günü şike yargılaması konusunda verdiği kararlara Bursaspor ve Trabzonspor itiraz etti. 3 Temmuz'dan bu yana konuyla ilgili TFF'ye sık sık itiraz dilekçeleri gönderen Galatasaray ise resmi bir başvuru yapmadı. Konu ile ilgili konuşan Bursaspor'un Hukuk İşlerinden Sorumlu yöneticisi Öztürk Yazıcı; "Tahkim Kurulu'na itirazda bulunduk. Kulüplerin ceza almamasına yönelik kararın genel hukuk prensiplerine aykırı olduğunu bildirdik ve 10 sayfalık itirazımızı yaptık" dedi.

HAKKIMIZI ARIYORUZ
Hak arama konusunda Bursaspor olarak sonuna kadar gittiklerini belirten Öztürk Yazıcı; "UEFA'nın kararlara itirazı durumunda TFF 'Kulüplerimizden itiraz gelmedi' diyemeyecek. Bursaspor olarak hakkımızı sonuna kadar arama yolunda gerekeni yaptık" açıklamasında bulundu. Yazıcı, kararın Tahkim Kurulu tarafından en kısa zamanda verilmesi gerektiğini sözlerine ekledi.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR