TIR'ın çarptığı 3 yaşındaki çocuk öldü
TUZLA'da yolun karşısına geçmeye çalışan anne ve 3 yaşındaki oğlu TIR"ın altında kaldı. Güvenlik kamerasına yansıyan feci kazada 3 yaşındaki Kaan hayatını kaybetti, annesi yaralı olarak kurtuldu. Olay yerindeki bir işyerinin güvenlik kamerası ise feci kazayı saniye saniye görüntüledi.
GÜNDEM , 22 Nisan 2013 Pazartesi, 17:14
TIR'ın çarptığı 3 yaşındaki çocuk öldü

Kaza saat 15.00 sıralarında İçmeler kavşağında meydana geldi. Bir tatlı dükkanından alışveriş yapan  Demet Akkoyun (26), 3 yaşındaki oğlu Kaan ile yolun karşısına geçmek için trafiğin durmasını bekledi. Anne ve oğlu yolun karşısına geçmeye çalışırken Oktay Eski (52) idaresindeki 34 GG 7814 TIR'ın altında kaldı. Feci kazada 3 yaşındaki Kaan hayatını kaybederken annesi hafif yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Feci kazayı gören vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edilirken, TIR sürücüsü  gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Olay yeri inceleme ekiplerinin incelemesinin ardından minik Kaan'ın cansız bedeni morga kaldırıldı.

Olay yerindeki bir işyerinin güvenlik kamerası ise feci kazayı saniye saniye görüntüledi. Kamera görüntülerinde, tatlı dükkanından çıkan anne  Demet Akkoyun ve oğlu yolun karşısına geçmeye hazırlanıyor. Bu sırada kavşakta önce birkaç otomobil ve ardından bir polis otosu nizami dönüşünü yapıyor. Bu sırada kavşağa TIR geliyor. Görüntülerde TIR bir süre bekliyor bu sırada anne ve oğlu yolun karşısına geçmek için yürümeye başlıyor. Anne ve oğlu TIR'ın önünden geçerken TIR hareket ediyor ve Demet Akkoyun ile oğlu Kaan'ı altına alıyor. Dehşete düşüren görüntülerde TIR'ın altında kalan Kaan, feci şekilde can veriyor. Annesi ise kazayı hafif yaralı olarak atlatıyor. Güvenlik kamerası görüntülerinde kazayı gören bazı vatandaşlar TIR'a durması için sesleniyor ancak TIR sürücünün aracı durdurmasıyla iş işten geçmiş oluyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR