Titi gitti, Nielsen geliyor
Brezilyalı stoperin Göztepe ile anlaşması üzerine Ali Ay yönetimi Samet Aybaba'nın istediği Malmö'nün Danimarkalı stoperi Lasse Nielsen için hem kulübüne hem de oyuncunun menajerine resmi teklif yaptı.
BURSASPOR , 03 Ağustos 2018 Cuma, 08:16
Titi gitti, Nielsen geliyor

I HABER Samet ZİNCİROĞULLARI I

AYBABA ÇOK İSTEDİ
Bursaspor'da takımın kaptanlarından ve savunmanın değişilmez isimlerinden Titi Göztepe'nin yolunu tutarken teknik direktör Samet Aybaba Ali Ay yönetimine Brezilyalı stoperin yerine alınmasını istediği oyuncunun ismini verdi. Yeşil Beyazlılar Samet Aybaba'nın talebi üzerine Danimarkalı Lasse Nielsen ile temasa geçti. İsveç'in Malmö takımında forma giyen 30 yaşındaki stoperin kulübüyle 2020 sonuna kadar sözleşmesi bulunuyor.

RESMİ TEKLİF YAPILDI
Güncel piyasa değeri 1 milyon 250 bin Euro olan Lasse Nielsen bu sezon takımının Şampiyonlar Ligi ön elemesinde oynadığı 4 maçta da 90'ar dakika forma giydi. Daha önce Belçika'nın Gent, Hollanda'nın NEC Nijmegen, ve ülkesinin Aalborg takımlarında oynayan Lasse Nielsen, Damirka Milli Takımı'yla da bir kez sahaya çıktı. Bursaspor Titi'nin gitmesiyle oyuncu için hem kulübüne hem de menajerine resmi teklifi yaptı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR