Titi: Para konusu beni ilgilendirmez
Titi maddi sıkıntılar için, "Bu sorunu biz çözemeyiz. Kimin sorumluluğundaysa onun çözmesi gerekir. Biz oyuncular olarak saha içine odaklanmalıyız" dedi, ardından ise basın toplantısını 'Bir daha futbol konuşacaksak sorularınızı yanıtlayayım" sözleriyle bitirdi.
BURSASPOR , 24 Mart 2018 Cumartesi, 07:42
Titi: Para konusu beni ilgilendirmez

HABER I Tolga ÖZTAŞ I

DAHA İYİ OLACAĞIZ

Süper Lig'in 27. haftasında deplasmanda Antalyaspor ile karşılaşacak Bursaspor'da hazırlıklar Özlüce Tesisleri'nde yapılan çalışmalarla sürerken, dün akşamki idman sonunda Titi basın açıklamasında bulundu. Takımın genel durumunu değerlendiren Brezilyalı stoper, "Bursaspor'un oyuncusuysanız her zaman kazanmak için oynar ve ona göre hazırlanırsınız. Ligde zor bir dönemden geçtik ama iyi döneme gireceğimizi düşünüyorum. Sivas gibi zor bir takımı yendik. Bundan sonra daha iyi olacağına inanıyorum. Evimizde iyi maçlar çıkarıyoruz ancak deplasman performansımızın gelişmeye ihtiyacı var. Evimizde yaptığımız şeyleri deplasmanda da yapmalıyız. Bu bakımdan Antalya maçı bizim için çok önemli" dedi.

FUTBOL KONUŞACAKSAK!

Brezilyalı stoper takımda maaşların 2 ay geriden gitmesiyle ilgili takımda yaşanan bir parasal sorun olup olmadığı hakkında yöneltilen bir soru üzerine gerildi. Maddi konuyla ilgili gelen soruya oldukça sinirlendiği gözlemlenen Titi, "Bu bizim çözebileceğimiz sorun değil. Biz saha içine odaklanmalıyız. Onun dışındaki problemleri yönetime bırakalım. Bu konu kimin sorumluluğundaysa onun çözmesi gerekir. Bizi ilgilendirmez" dedi. Başarılı savunma oyuncusu toplantıdan ayrılırken de, "Bir daha futbol konuşacaksak ben geleyim. Beni öyle çağırın" diyerek basın mensuplarına tepkisini gösterdi. Brezilyalı stoper ardından kulüp personeline bir daha böyle bir durumun yaşanmamasını istediğini söyledi.

Evimde gibiyim!

Bursa'da ve Bursaspor'da kendisini evinde gibi hissettiğini belirten Brezilyalı savunma oyuncusu, "Ben 6-7 aydır Bursaspor forması giyiyorum. Kendimi yuvamda gibi hissediyorum. Arkadaşlarımla sağlıklı bir ilişkim var. Hocamla da öyle. Birçok şampiyonluk yaşamış bir hoca. Ligde böyle bir hocaya sahip olmak önemli" dedi.

Baskı olması normal

Son haftalarda yaşanan taraftar tepkilerini de değerlendiren Titi, "Daha önce ligde şampiyon olmuş bir takımın formasını giydiğiniz zaman ve istenilen sonuçları alamadığınız zaman baskı olur. Her zaman bu olur. Yüksek kaliteli bir ekibe sahibiz. Bu da beklentileri yükseltiyor. Ligin sonuna kadar daha fazla puan alacağımıza ve Bursaspor'u hak ettiği yere getireceğimize inanıyoruz" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR