Tiyatro okulu açmak istiyor
Yeni jenerasyonun en dikkat çekici oyuncuları arasında yer alan Ceyda Ateş, önümüzdeki yıllarda bir tiyatro okulu açmayı düşündüğünü söyledi.
MAGAZİN , 05 Nisan 2013 Cuma, 09:21
Tiyatro okulu açmak istiyor

Gözde hazır giyim markası BNG, Kristal Park'a açtığı yeni şubesinde önceki gün 'Yeni-lenme XIII' adını taşıyan ilkbahar/yaz koleksiyonunu tanıttı. Cemiyet hayatından çok sayıda kişinin katıldığı davetin özel konuğu ise Ceyda Ateş oldu. Sempatik tavırlarıyla davete renk katan güzel oyuncu, Bursa Hakimiyet'e samimi açıklamalarda bulundu. İleride yurtdışında eğitim almak istediğini belirten Ateş, kendisini tam anlamıyla ispat ettikten sonra İstanbul'da bir tiyatro okulu açmak istediğini açıkladı.

ZEYNA'YI OYNAMAK İSTERİM

Kendisini oyunculuk anlamında çok iyi bir yerde gördüğünü, ancak yine de öğrenmesi gereken şeyler olduğunu ifade eden Ateş, yeni kuşak oyunculardan özellikle Beren Saat'i ve Kıvanç Tatlıtuğ'u çok beğendiğini söyledi. Bundan sonraki projelerinde  kötü kadın rolünden farklı bir karakter canlandırmak istediğini belirten güzel oyuncu, Zeyna gibi savaşçı bir kadını oynamak istediğini söyledi. Hayranları tarafından seksi bir kadın olarak görülen Ateş, kendisini daha çok sevimli bulduğunu belirtti.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR