TOFAŞ Başantrerörü: 'Kendimi Bursasporlu görüyorum'
TOFAŞ Başantrenörü Orhun Ene, sezonun başından beri yapılan çalışmalar neticesinde hem ligde hem de Avrupa'da iyi bir başlangıç yaptıklarını belirterek, "Filmin sonu şu an gelmiş değil. Biz daha sadece başını oynuyoruz. Bundan sonrası için de çok gayret göstermek durumundayız" dedi.
BURSA'DA SPOR , 28 Kasım 2017 Salı, 11:34
TOFAŞ Başantrerörü: 'Kendimi Bursasporlu görüyorum'

Ene: 'Senaryosu doğru filmin henüz başındayız'.

FİLMİN SONU GELMİŞ DEĞİL

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde oynadığı 7 maçı da kazanan ve aynı zamanda EuroCup D Grubu'nda zirveye yerleşen TOFAŞ Basketbol Takımı'nda Başantrenör Orhun Ene, açıklamalarda bulundu. Söz konusu iki kulvarın da oldukça zorlu olduğunu söyleyen deneyimli çalıştırıcı, "Zorlu rakiplerin olduğu hem EuroCup'ta hem de ligde böyle bir başlangıç yapmak bizim doğru çalıştığımızı, sezon başında kurguladığımız senaryonun doğru olduğunu gösteriyor ama filmin sonu şu an gelmiş değil. Biz daha sadece başını oynuyoruz. Bu başlangıçtan mutlu olalım ama bundan sonrası için de çok gayret göstermek durumundayız" diye konuştu.

BİRBİRİMİZE DESTEK OLMALIYIZ

Bursaspor Teknik Direktörü Paul Le Guen ve Yeşil Beyazlı takımın oyuncularının da sık sık TOFAŞ'ın maçlarını izlemeye gelmesine dair de konuşan Ene, "Öncelikle ben kendimi Bursalı olarak tanımlıyorum ve burada çalıştığım için de Bursasporlu olarak görüyorum. Bizler spor adamlarıyız, birbirimize desteğin önemli olduğunu düşünüyorum. Onlar çok büyük bir destek gösterdiler bizim maçlarımıza gelerek, bende ilk fırsatta onların hem antrenman hem de maçlarına giderek, yakından takip etmek istiyorum. Paul Le Guen çok değerli bir antrenör. İnşallah ilk fırsatta biz de takımca onlarla beraber olmak istiyoruz" ifadelerini kullandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR