TOFAŞ şaha kalkacak!
Mavi Beyazlıların başarılı başantrenörü Orhun Ene, "Bizi oldukça zorlu bir sezon bekliyor. Ancak devamlılığı sağladığımız takdirde istediğimiz hedeflere ulaşırız" dedi.
BURSA'DA SPOR , 06 Ağustos 2017 Pazar, 08:36
TOFAŞ şaha kalkacak!

Yeni sezonda hem Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde hem de 7Days EuroCup'ta mücadele edecek TOFAŞ başarıya odaklandı. 14 Ağustos'ta sezon öncesi hazırlıkları için toparlanacak Mavi Beyazlılarda Başantrenör Orhun Ene, kendilerini zorlu bir sezonun beklediğini belirterek, "Her iki kulvarda da devamlılığı sağlamamız lazım. Bunun için üst düzey bir basketbol oynamalıyız. Dirençli ve rekabetçi bir ekip olduğumuz takdirde başarılar da gelecektir" dedi.

TANINAN BİR KULÜBÜZ

Avrupa'da uzun bir sürenin ardından mücadele etmenin kolay olmayacağını ifade eden Orhun Ene, "Tecrübeli ve ciddi rakiplerimiz var. Ancak bizim de avantajımız Avrupa'da tanınan, geçmişte önemli başarılar elde etmiş bir kulüp olmamız. Bu havayı daha önce soluyan tecrübeli oyuncularımızla birlikte iyi işler çıkarmak için mücadele vereceğiz. Artık seyircimizin de taraftar olması gerekiyor. Onların da rakibi baskı altına alması lazım" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR