Topçu: Hayalim bu değil
Bugün oynanacak Kasımpaşa maçıyla ilgili değerlendirmede bulunan Mutlu Topçu, "Beklediğim, hayal ettiğim Bursaspor bu değil. Bir galibiyete ihtiyacımız var" diye konuştu.
BURSASPOR , 24 Şubat 2017 Cuma, 05:00
Topçu: Hayalim bu değil

Mutlu Topçu Kasımpaşa maçını çıkış mücadelesi olarak düşündüklerini açıkladı. Topçu, deplasmanda oynayacakları maç için, "Ben Fenerbahçe ve Kayserispor maçlarından güzel bir dönüş olabileceğini düşünüyordum. 10 kişi Fenerbahçe'ye karşı beraberlik sağladık. Sonrasında çıkış maçı olarak gördüğümüz Kayserispor deplasmanına gittik ama orada çok erken gördüğümüz kırmızı kart planlarımızı değiştirdi. Dolayısıyla orada galibiyet beklerken mağlup ayrıldık. Kasımpaşa maçı daha da önem taşıyor. Oradan 3 puan alıp çıkışa geçmek istiyoruz" yorumunda bulundu.

ENDİŞE TAŞIMIYORUM

Genç teknik adam, göreve geldiği günden bu yana takımın gelişimin beklentisinin altında kaldığına vurgu yaptı. Topçu, "Sakat oyuncularımızın takıma dönmesini, bireysel anlamda formsuz arkadaşlarımızın formunun yukarı çıkmasını bekliyoruz. Benim beklediğim, hayal ettiğim Bursaspor bu değil" diye konuştu. Mutlu Topçu, 'Bursaspor alt sıralarda yer alıyor. Endişe taşıyor musunuz?' sorusuna ise, "Ben taşımıyorum açıkçası. Bir maçı kazandığımız zaman tekrar daha ileri gideceğimizi düşünüyorum. Dolayısıyla bir galibiyete ihtiyacımız var" yanıtını verdi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR