Topçu: Telafi zamanı
Milli arayı çok iyi değerlendirdiklerini belirten Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, "İçeride kaybettiğimiz puanları dışarıda telafi etmek zorundayız. Biz de bunun bilincindeyiz" dedi.
BURSASPOR , 01 Nisan 2017 Cumartesi, 05:00
Topçu: Telafi zamanı

Bursaspor Teknik Direktörü Mutlu Topçu, Atiker Konyaspor maçı öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı. "Milli takıma giden futbolcularımızla gurur duyduk" diyen Topçu, "Burada kalan futbolcularla güzel bir antrenman programı oldu. Hem fiziksel, hem de taktiksel anlamda iyi çalıştık. İyi bir takıma karşı oynayacağız. İçeride kaybettiğimiz puanları dışarıda telafi etmek zorundayız. Biz de bunun bilincindeyiz. İstikrar yakalamak adına Konyaspor mücadelesi bizim için çok önemli" dedi.

SERİYE SON VERECEĞİZ

Mutlu Topçu şöyle devam etti:

"Deplasmanda galip gelememe serimize son vermek için gidiyoruz. Uzun zamandır kazanamamak kötü bir olay. İstikrar yakalamak bizim takım için çok önemli. Bu sene özellikle maalesef ikinci yarı çok istikrar yakalayamadık. Benim üzüldüğüm nokta buydu. Alanyaspor karşılaşması bizim için dönüm noktasıydı. Daha fazla çalışıp bu istikrarı yakalayacağız. Hem deplasmanda uzun süre kazanamama serimizi bozacağız, hem de istikrarlı bir takım haline geleceğiz."

İYİ BİR OYUNCU KAZANDIK

Ozan Can Kökçü transferine ilişkin de konuşan genç teknik adam, "Scout ekibimiz çok ciddi şekilde transfer konusunda çalışmalar içindeler. Bunun karşılığını alıyoruz. Onur'un Bursaspor'a katkısını görmekteyiz. Ozan Can da bunlardan bir tanesi. Bir çok kulübün listesinde yer alıyordu. Tercihi için biz ailesiyle de görüştük. Hem tesisleri hem Bursaspor'u kendisine tanıttık. O da seçimini bizden yana kullandı. Dolayısıyla iyi bir oyuncu kazandığımız kanaatindeyim" dedi. (Barış YALIM)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR