Toplu ulaşımda taciz skandalı! Sapık suçüstü yakalandı...
İstanbul'da bindiği metrobüste fotoğraflarının gizlice çekildiğinden şüphelenen genç kız, oturduğu koltuktan kalkarak tacizciyi çektiği fotoğraflara bakarken suçüstü yakaladı.
GÜNDEM , 18 Temmuz 2018 Çarşamba, 11:27
Toplu ulaşımda taciz skandalı! Sapık suçüstü yakalandı...

İstanbul'da metrobüste telefonuyla genç kızın gizlice fotoğrafını çeken bir kişi suçüstü yakalandı. Şüpheli, kaçmaya çalışırken diğer yolcular sayesinde engellendi.

FOTOĞRAFLARININ ÇEKİLDİĞİNDEN ŞÜPHELENDİ

İstanbul'da metrobüste B.A isimli genç kız, metrobüste karşı koltukta oturan adamın, gizlice kendi fotoğraflarını çektiğinden şüphelendi. Genç kızın daha sonra oturduğu koltuktan kalkarak şüphelendiği adamın arkasına geçti.

SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Posta'dan Mine Bozkurt'un haberi şöyle; Tacizci telefonundan çektiği fotoğraflara bakarken genç kız, adamı suçüstü yakaladı.Genç kız, tacizciden çektiği fotoğrafı silmesini istedi ancak tacizci, ısrarla telefonunu göstermek istemedi.

YOLCULAR TACİZCİNİN KAÇMASINI ENGELLEDİ

Metrobüsteki tartışmaya bu sırada diğer yolcular da katıldı. Yolcuların 'Eğer fotoğrafını çekmediysen telefonunu göster' diyerek ısrarda bulunmasının üzerinde tacizci sapık, metrobüsten kaçmaya çalıştı. Yolculardan biri, tacizcinin önüne geçerek araçtan inmesini engelledi. Yolcuların ve mağdur genç kızın ısrarları üzerine zanlı, telefonundaki genç kıza ait fotoğrafları silerek metrobüsten indi.

Kameraya yansıyan olayda, tacizci sapığın telefonunu ısrarla göstermek istememesi ve metrobüsten inmeye çalışması, yolcuların adamı durdurması görülüyor. Tacizcinin telefonundaki genç kıza ait görüntüleri sildikten sonra metrobüsten inmesi de kameraya yansıyor. Öte yandan, genç kız tacizciden şikayetçi olacağını belirtti.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR