Trabzonspor'dan Bedirhan bebek ve annesine büyük vefa!
Trabzonspor, Cagliari ile oynanacak hazırlık maçına, Yüksekova'da PKK terör örgütünün düzenlediği kalleş saldırıda şehit olan Bedirhan bebek ve annesine ait fotoğrafların yer aldığı siyah formayla çıktı.
SPOR , 04 Ağustos 2018 Cumartesi, 20:14
Trabzonspor'dan Bedirhan bebek ve annesine büyük vefa!

Trabzonspor, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda İtalya'nın Cagliari takımıyla oynayadığı hazırlık maçına PKK'lı teröristlerin yola tuzakladığı patlayıcının infilak etmesi sonucu 11 aylık Bedirhan Mustafa bebek ile şehit düşen asker eşi Nurcan Karakaya'nın fotoğraflarının yer aldığı siyah forma ile çıktı.

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklama şu şekilde:

Takımımız Cagliari ile oynayacağı hazırlık maçında sahaya, Yüksekova'da PKK terör örgütünün düzenlediği hain saldırıda şehit olan Bedirhan bebek ve annesine ait fotoğrafların yer aldığı siyah formamızla çıkacaktır.

Ölümün daha ne olduğunu bilmeden hayattan koparılan bir evlat... Yavrusunun kokusuna doyamadan kahpece şehit düşürülen bir anne... Onların acısı yüreğimizdedir! Şu bilinsin ki; bizler var olduğumuz sürece vatan uğrunda şehit düşenler asla ve asla unutulmayacaktır! Gururla, şerefle ve onurla... Ruhunuz şad, mekanınız cennet olsun...

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR