Tribün şov dediğin böyle olur
Bursaspor taraftarı Beşiktaş ile oynanan maçta tribünleri tıklım tıklım doldurdu. Bayram yerine dönen Atatürk Stadı’nda Yeşil Beyaz’a gönül verenler, 90 dakika boyunca takımlarına itici güç oldular.
BURSASPOR , 09 Nisan 2013 Salı, 08:37
Tribün şov dediğin böyle olur

Sezonun en önemli maçında Bursaspor taraftarı takımlarını yalnız bırakmadı. Beşiktaş karşısında Yeşil Beyaz sevdalıları tribünleri doldurdu. Yoğun yağışa rağmen taraftarlar takımlarına büyük destek verdi. Beşiktaş taraftarının stada alınmaması nedeniyle misafir tribünü de ilk kez Bursaspor taraftarına açıldı.

HİÇ SUSMADILAR

Bursaspor Yönetimi açık kalede bulunan taraftarlar için 7 bin Yeşil Beyaz yağmurluk dağıttı. Maç öncesi ve maç sırasında yapılan atkı şov renkli görüntüler oluşturdu. Bursasporlu taraftarlar maç süresince Beşiktaş aleyhine tezahürat yaptı. Alınan güvenlik önlemleri nedeniyle herhangi bir olay yaşanmadı.

Kaçaklar yakalandı

Beşiktaş taraftarına kapalı olan maçta, sızma olması dikkat çekti. Maratonda maç izlemek isteyen Siyah Beyazlı taraftarlar mücadele arttıkça rengini belli ederken, tribünde bir anda sıkıntı yaşandı. Olaya güvenlik görevlileri müdahale ederken, Beşiktaşlı taraftarları stat dışına çıkardı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR