Trump'a ikinci taciz şoku!
ABD'de başkanlık seçimine bir aydan az bir süre kala Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı Donald Trump'a yöneltilen cinsel taciz iddialarına bir yenisi eklendi.
DÜNYA , 14 Ekim 2016 Cuma, 22:39
Trump'a ikinci taciz şoku!
California'da yaşayan Kristin Anderson adlı kadın, 1990'ların başında  New York'ta yaşadığı sırada Trump ile bir gece kulübünde karşılaştığını ve Donald Trump'ın elle cinsel tacizine uğradığını söyledi.

Washington Post gazetesine konuşan 46 yaşındaki Anderson, o dönemde  oldukça ünlü bir iş adamı olarak gazete ve dergilerde boy gösteren Trump'ın  kendisini elle taciz ettiğini öne sürdü. Kristin Anderson, 20'li yaşlarının başındayken yaşadığı olayda  milyarder iş adamının Manhattan'daki bir gece kulübünde yanına oturduğunu ve  kendisine "uygunsuz şekilde dokunduğunu" anlattı. Anderson, bunun üzerine Donald Trump'ın yanından hızlıca ayrıldığını aktardı.

Anderson, "Neden yaptığını bilmiyorum. Sanki yapabildiğini ispatlarmış gibiydi. Aramızda hiç konuşma geçmemişti. Birbirimize doğru düzgün bakmamıştık  bile." dedi.Trump'ın kadınlar hakkında edebe aykırı sözler söylediği 2005 yılına  ait videonun ortaya çıkmasından sonra yaşadıklarını anlatmaya karar verdiğini  belirten Kristin Anderson, başkan adayının sözlerini "iğrenç" olarak  nitelendirdi.

Cumhuriyetçi Parti'nin adayı Donald Trump hakkında son günlerde  birbiri ardına cinsel taciz ve saldırı iddiaları ortaya çıkıyor.

Bir televizyon programı için 2005 yılında kaydedilen görüntüde,  kameraların kayıtta olduğundan habersiz şekilde sunucuyla konuşan Trump, kadınlar  hakkında müstehcen ve edebe aykırı sözleriyle gündeme gelmişti. Donald Trump,  bunun "erkeklerin soyunma odasında yaptığı sohbetler" gibi olduğunu söylemiş ve  özür dilemişti.

Videonun ortaya çıkmasından 2 gün sonra ise New York Times gazetesine  konuşan 2 kadın, farklı zamanlarda Trump'ın cinsel tacizine uğradıklarını ileri  sürmüş, ancak Trump bu iddiaları yalanlamıştı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR