Trump kravatını neden bantlıyor?
ABD Başkanı Donald Trump'ın kendisiyle adeta özdeşleşen kırmızı ve gereğinden uzun kravatı sosyal medyada esprili paylaşımlara konu olmaya devam ederken, bu kravatla ilgili bir detay da gözlerden kaçmadı.
DÜNYA , 04 Mart 2017 Cumartesi, 18:21
Trump kravatını neden bantlıyor?

Seçim kampanyası sırasında da fark edilen fakat asıl dikkati yemin töreni sırasında çeken bu detay ise Trump'ın kravatının ince ucuyla kalın ucunu birbirine bantlamış olması.Trump'ın kravatını, kemer bölgesini aşacak şekilde uzun bağlaması hala soru işaretlerine sebep olurken, kravat boyunun başka sorunları da beraberinde getirdiği görülüyor.

Trump kravatını çok uzun bağladığı için, kravatın ince ucu, geniş ucunun arkasında bulunan bölmeye yetişmiyor ve iki kısım birbirine tutturulamıyor. Trump'ın kravatını bantlamasının sebebinin ise bu olduğu düşünülüyor.

Business Insider'da konuyla ilgili şöyle bir yorum yer alıyor: "Trump kravatını doğru bağlamayı öğrenseydi, buna ihtiyacı kalmazdı. İlk başta hiç olmaması gereken bir sorunu çözdü. Ve çözümü olabilecek en kötülerden. Kullanışsız, çirkin ve yetersiz."

GQ'da yer alan yorumda ise kendi adına kravat markası bile olan Trump'ın bu konuda daha bilgili olmasının beklendiği belirtilirken, kravatını doğru bağlamaktansa onu bantlamakla uğraşmanın zaman kaybı olduğuna dikkat çekiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR