TÜGVA'dan Başkan Özkan'a ziyaret
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bursa İl Başkanı Fatih Kaya, Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'ı makamında ziyaret etti.
BURSA , 28 Mart 2018 Çarşamba, 17:08
TÜGVA'dan Başkan Özkan'a ziyaret

Yürüttükleri vakıf çalışmaları hakkında Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan'a bilgi veren TÜGVA Bursa İl Başkanı Fatih Kaya, amaçlarının toplumsal değerler çerçevesinde geleceği inşa edecek gençler yetiştirmek olduğunu belirtti. Karacabey'de de gençler adına güzel çalışmalar yapmak istediklerinin altını çizen Kaya, "Bir nesil 15 Temmuz'da bu millete hainlik etti. Biz bu vatana sahip çıkacak gençler yetiştirmek istiyoruz" dedi.

TÜGVA'nın gerçekleştirmiş olduğu çalışmaları yakından takip ettiklerini belirten Başkan Ali Özkan, "Milli ve manevi değerlerine sahip çıkan gençlik ülkemizin geleceği adına en önemli kazanımdır. Gençlerimize dokunmazsak geleceğimizi kaybederiz. Onlarla yakın dostluklar, samimi ilişkiler kurmamız gerekir. Çünkü bu ülkenin yarınlarını inşa edecek olan gençlerimizdir. Onlara her anlamda destek olmak bizim en önemli sorumluluklarımızdan birisidir" diye konuştu.

Karacabey TÜGVA ailesinin de gençler ve ülkenin geleceği adına hayırlı işlere imza atacağına inandığını ifade eden Başkan Özkan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bursa İl Başkanı Fatih Kaya, Karacabey İlçe Temsilcisi Hakan Kılıç, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek başarılar diledi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR