Türk Polis Teşkilatı'nın 173. yıldönümü İznik'te kutlandı
İznik Belediye Başkanı Osman Sargın Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü etkinliklerine katıldı. Sargın etkinliğe katılan Polis üniformalı çocuklarla hatıra fotoğrafı çektirdi.
BURSA , 09 Nisan 2018 Pazartesi, 14:54
Türk Polis Teşkilatı'nın 173. yıldönümü İznik'te kutlandı

Türk Polis Teşkilatı'nın 173.yıldönümü İznik Emniyet Müdürlüğü'nün düzenlemiş olduğu tören ile gerçekleşti. Törene katılan vatandaşlar polisimizin her zaman yanındayız vurgusu yaptılar. Eski Hükümet Konağı önünde gerçekleşen törene, İznik Kaymakamı Bülent Bayraktar, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Cumhuriyet Savcısı Sertaç Bozkurt, Garnizon Komutanı Üsteğmen Tuncay Doğan İznik İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Tekin, kamu kurum ve kuruluşların müdürleri, siyasi partilerin temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Program İznik İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Tekin'in günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından ilçe emniyet müdürlüğü bahçesinde devam etti. Görevi başında ki polisleri tek tek gezerek günlerini kutlayan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ise günün anlam ve önemi ile ilgili açıklamasında "Şan ve şeref ile 173 yılı geride bırakan Türk Polis Teşkilatımızın 173. kuruluş yıldönümünü kutluyor, bu uğurda şehit olan polislerimize Allahtan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum" dedi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR