Türkiye'yi yasa boğan Eylül ve Leyla'ya Pepee'den çarpıcı kampanya
Pepee, Türkiye'yi sarsan çocuk ölümlerine yönelik bilinçlendirme kampanyalarına sosyal medya hesabından "Kimse bize izinsiz dokunamaz, dokunursa da HAYIRRRR diye bağıralım" paylaşımıyla destek oldu.
GÜNDEM , 06 Temmuz 2018 Cuma, 23:59
Türkiye'yi yasa boğan Eylül ve Leyla'ya Pepee'den çarpıcı kampanya

Türkiye'de son dönemde artan çocuk tacizi ve cinsel istismarına yönelik bilinçlendirme kampanyalarına bir destek de çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden olan Pepee'den geldi. Pepee'nin sosyal medya hesabından "Kimse bize izinsiz dokunamaz, dokunursa da HAYIRRRR diye bağıralım hemen güvendiğimiz birinin yanına gidelim" paylaşımı yapıldı.

PEPEE'DEN ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI BİLİNÇLENDİRME KAMPANYASI

Türkiye son günlerde kaçırılan ve cesetleri bulunan Eylül ve Leyla ile birlikte çocuk istismarı konusunu tartışıyor. Çocuk istismarına karşı birçok bilinçlendirme kampanyası yapılırken, bir destek de çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden biri olan Pepee'den geldi.

PEPEE'DEN ÇOCUKLARA MESAJ: KİMSE BİZE İZİNSİZ DOKUNAMAZ

Pepee'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Kimse bize izinsiz dokunamaz, dokunursa da HAYIRRRR diye bağıralım hemen güvendiğimiz birinin yanına gidelim. Annem bana bir şarkı öğretti sözlerini dikkatlice dinleyin" mesajına yer verildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR