Uçakta flaş Bölükbaşı açıklaması: "Enkazın bile değeri var"
Bursaspor Başkanı Ali Ay, Antep yolculuğu sırasında gazetecilerle kısa süreli sohbet etti. Kulübün durumu hakkında ayaküstü bilgi veren Ali Ay, “Enkaz edebiyatı yapmıyorum. Çünkü enkazın bile değeri var” dedi.
BURSASPOR , 24 Ocak 2016 Pazar, 10:01
Uçakta flaş Bölükbaşı açıklaması: "Enkazın bile değeri var"
BÜYÜK İLGİ GÖSTERİLDİ

Bursaspor Başkanı Ali Ay göreve geldikten sonra ilk deplasman maçında takımının başında Gaziantep’e gitti. Ali Ay’a yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Yenişehir Havalimanı’nda büyük ilgi ile karşılaşan Ali Ay kendisine gösterilen sevgi gösterilerine karşılık verdi. Ay, tüm kafileyle tokalaştı ve ayaküstü sohbet etti.

BOMBA GİBİYİZ, YENECEĞİZ

Ali Ay bu sohbet sırasında takımın durumuna değindi ve çevresine, “Bomba gibiyiz. Yenip geleceğiz. Bizleri Allah utandırmasın” ifadelerini kullandı. Ali Ay uçakta da gazetecilerle kısa süreli bir sohbet gerçekleştirdi. Göreve geldiği süreçle ilgili kısa değerlendirmede bulunan başkan Ay’dan, çarpıcı sözler geldi. 

BORÇLARI AÇIKLAYACAĞIZ

Geçmiş dönemle ilgili tüm incelemeleri sürdürdüklerini belirten Ay, “Güzel bir sinerji oldu. İnşallah bu tablo kulübümüze olumlu yansır. İncelemelerimizi sürdürüyoruz. Bunları iki hafta içinde kamuoyu ile paylaşacağız. Tüm borçları tablo halinde sunacağız. Enkaz edebiyatı yapmıyorum. Çünkü enkazın bile bir değeri var” dedi. 

Çiçekli karşılama

Gaziantep'e giden Bursaspor kafilesini, Ünitimsah karşıladı. Yeşil Beyazlı taraftarlar teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'na çiçek takdim etti.

\\\\\\\"\\\\\\\"

Antep’e gitmeyen kalmadı

Bursaspor’un Gaziantep yolculuğu renkli görüntüleri sahne oldu. Uzun bir aradan sonra ilk kez uçakta boş koltuk kalmadı. Sanayici ve işadamları Antep deplasmanında takımla birlikte yolculuk etti. İlk deplasmanına giden Ali Ay başkanlığındaki yönetim kurulunun yanı sıra bazı kongre üyeleri de Antep seyahatine katıldı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin bugün Gaziantep’te olacağı açıkladı. 

\\\\\\\"\\\\\\\"

Efsaneler el üstünde

Ustalara saygı projesi kapsamında Bursaspor’un iki sembol ismi Gaziantep deplasmanında takımla birlikte seyahat etti. Efsane kramponlar Mesut Şen ve Sedat Özden Gaziantep kafilesinin ilgi odağı oldu. Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri de iki unutulmaz isme yakın alaka gösterdi. 

\\\\\\\"\\\\\\\",

Ayaküstü sohbet

Yenişehir Havalimanı’nda Bursaspor’un yeni başkanı Ali Ay, büyük ilgi ile karşılaştı. Ay, tüm kafileyle tokalaştı ve ayaküstü sohbet etti.

\\\\\\\"\\\\\\\"
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR