UFO iddiası sosyal medyayı salladı
Gökyüzünde oluşan girdabın içine çekildiği görülen parlak bir cismin yer aldığı YouTube videosu, UFO tartışmalarını yeniden gündeme getirerek kafaları karıştırdı.
YAŞAM , 03 Haziran 2016 Cuma, 18:34
UFO iddiası sosyal medyayı salladı
Bugüne kadar bilinmeyen cisimler ile ilgili pek çok görüntü yayınlandı, fakat gerçek olup olmadıklarından asla emin olamadık.

DÜNYA DIŞI BİR YAŞAM VAR MI?

UFO'ların ve dünya dışı yaşamın var olduğuna inanan ve evrende tek olmadığımızı düşünen büyük bir kesim var. İşte bu görüntüler de tartışmaları yeniden alevlendirecek gibi görünüyor.

GİRDABA ÇEKİLEN GİZEMLİ IŞIK

Misterio Channel adlı YouTube kanalı tarafından bu hafta yayımlanan video, gökyüzünde oluşan bir girdabın görüntülerini içeriyor.Gökyüzünde beliren girdabın içine çektiği bulutların arasında çok parlak, beyaz bir ışık huzmesi gözlemleniyor.

BİR ANDA GÖZLERDEN KAYBOLUYOR

Girdaba doğru hızla emilen ışık, bulutlarla beraber bir anda gözlerden kayboluyor. Uçakta seyir halindeyki bir kişi tarafından çekildiği düşünülen bu video, 45 saniye sürüyor ve kaydeden kişinin yaşadığı şaşkınlık dolu tepkiler duyuluyor.

Kağnağı bilinmeyen bu görüntüler, tartışmaları da beraberinde getirdi. Görüntülerin kanıtlanamayacağını ve güvenilir olmadığını söyleyenlerin yanı sıra doğru olduğuna inanlar da epey fazla.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR