Umut Meraş kayıplara karıştı
Transferindeki belirsizlik nedeniyle yönetimi topa tutan Umut Meraş gemileri tam anlamıyla yaktı. Genç futbolcu kampın bitmesini beklemeden kimseye haber vermeden Afyon'dan ayrılarak kayıplara karıştı.
BURSASPOR , 10 Ağustos 2019 Cumartesi, 09:03
Umut Meraş kayıplara karıştı

YÖNETİMİ TOPA TUTTU

Bursaspor'da transferinde yaşanan belirsizliğe adeta isyan ederek başkan Mesut Mestan hedef alan ve "Ben kulübümün çıkarlarına katkı sağlamak için bu kadar çaba sarf ederken kulüp başkanımız sayın Mesut Mestan bilmediğim ve bana açıklanmayan nedenlerden ötürü süreci uzatıp bu teklifleri göz ardı etmekte ve ısrarla benimle iletişim kurmaktan kaçınıp telefonlarıma yanıt dahi vermemektedir" diyen Umut Meraş yeni bir hamle daha yaptı. Transfer teklifleri hakkında yönetimin bilgi vermediğini savunan genç futbolcu kimseye haber vermeden Afyon kampından ayrıldı.

LE HAVRE - F.BAHÇE ÇEKİŞMESİ

Dün sona eren kampın bitmesini beklemeden eşyalarını toplayan ve kampı bir gece önce terk eden Umut Meraş'ın nerede olduğu konusunda bilgi paylaşılmadı. Beşiktaş'ın ısrarla istediği fakat transferi gerçekleşmediği için kadrosunu Guingamp'ın Portekizli sol beki Pedro Rebrocho ile güçlendirmesi Umut'un da tüm planlarını bozdu. Genç krampon için gündemde Fenerbahçe ve Paul Le Guen'in çalıştırdığı Le Havre kaldı. Le Havre Umut Meraş'la birlikte Ertuğrul Ersoy için de Yeşil Beyazlı kulübe resmi teklif yaptı. Yönetimin Umut Meraş konusunda nasıl bir tutum izleyeceği merakla bekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR