Ünitimsah'tan Afrin'deki Mehmetçik'e çifte moral
Bursaspor taraftarı yine anlamlı bir hamleyle farkını ortaya koydu. Yeşil Beyazlı kulübün genç taraftar topluluğu Ünitimsah, Zeytin Dalı Operasyonu'na katılan Mehmetçiklere destek amacıyla Bursa'nın iki önemli simgesini sınıra gönderdi.
BURSASPOR , 15 Mart 2018 Perşembe, 08:51
Ünitimsah'tan Afrin'deki Mehmetçik'e çifte moral

Sınır karakollarında görev yapan Mehmetçiklere 5'er kiloluk 30 paket halinde toplam 150 kilo kestane şekeri gönderen Ünitimsah ayrıca Bursaspor sevgisini aşılamayı da ihmal etmedi.

Kulübün gelir elde etmesi için toplu halde Bursaspor atkısı alan Ünitimsah üyeleri bu atkıları da vatan nöbeti tutan Mehmetçiklere hediye etti. Ünitimsah üyelerinin hediyeleriyle moral bulan Mehmetçikler de Bursaspor atkılarıyla objektiflerin karşısına geçerek teşekkürlerini sunmayı ihmal etmedi. Ünitimsah Başkanı Cem Tunçbilek, Mehmetçik'e moral vermenin kendilerini gururlandırdığını söyledi. Cem Tunçbilek, "Bizleri korumak için canlarını ortaya koyan kardeşlerimizi bir nebze olsun mutlu ettiysek ne mutlu bizlere" diye konuştu. Bursasporlu taraftarlar Zeytin Dalı Operasyonu başladığı günlerde Mehmetçik'in yanında olduklarını gösterme amacıyla sınır karakollarında ziyarette bulunmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR