Ünlü basketbolcunun çapkınlık macerası kötü bitti - Haberleri - Bursa Hakimiyet
Ünlü basketbolcunun çapkınlık macerası kötü bitti
Çapkınlık, Darüşşafaka Doğuş'un yıldız oyuncusu Semih Erden'in başına iş açtı. Evinde karşı karşıya gelen iki güzel, ortalığı birbirine kattı.
SPOR , 14 Nisan 2016 Perşembe, 09:39
Ünlü basketbolcunun çapkınlık macerası kötü bitti
Spor Toto Basketbol Ligi takımlarından  Darüşşafaka  Doğuş'un milli basketbolcusu  Semih Erden, çapkınlık macerasını eline yüzüne bulaştırdı. Nilay Erköseoğlu, sevgilisi  Semih Erden'in evinde yabancı bir modelle karşılaşınca olay çıktı.

"GEÇMİŞ OLSUN" ZİYARETİ YAPACAKTI

Semih Erden, yaklaşık 5 aydır ressam Nilay Erköseoğlu ile birlikte. Ancak iddiaya göre, ünlü basketçinin son bir haftadır "Annem bende", "Kamptayım" gibi bahanelerle görüşmekten kaçması, ikilinin arasını açtı. Erköseoğlu'nun, son olarak "Hastayım" diyen basketçiye sürpriz geçmiş olsun ziyareti ise olaylı son buldu.

\"\"
Semih Erden'in 5 aydır birlikte olduğu ressam sevgilisi Nilay Erköseoğlu

EV BİR ANDA KARIŞTI

Erden'in  Zincirlikuyu'daki evinin kapısını,  Bosna Hersek'te modellik yapan Moni Petkovic açtı. Erköseoğlu, genç kıza kim olduğunu sorunca "Semih'in sevgilisiyim" yanıtını aldı. Bosnalı model de ondan aynı yanıtı alınca ev karıştı. Gerçeğin ortaya çıkması üzerine genç ressam,  Semih Erden'in evini dağıtıp eşyalara zarar vererek oradan ayrıldı.

\"\"
Semih Erden'in ikinci sevgilisi  Bosna Hersek'te modellik yapan Moni Petkovic

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR