Ünlü çiftten muhteşem düğün
Soma faciası nedeniyle ertelenen Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı'nın düğünü Shangri La Hotel Bosphorus'ta gerçekteştirildi.
MAGAZİN , 07 Haziran 2014 Cumartesi, 10:52
Ünlü çiftten muhteşem düğün

Daha önce 16 Mayıs’ta yapılması planlanan ancak Soma’da yaşanan maden faciası nedeniyle ertelen yılın düğünü, Beşiktaş’taki Shangri La Bosphorus Hotel’de gerçkeleştirildi.

Buse Terim Bahçekapılı ve Volkan Bahçekapılı’ nın peri masallarını andıran düğününde, Buse Terim’ in gelinliği Elie Saab’ imzası taşırken Volkan Bahçekapılı’nın damatlığı ise Bespoke – Osman Bulut tarafından hazırlandı.

Yılın düğünü olarak nitelendirilen iki düğünden biri olan Buse Terim ve Volçan Bahçekapılı’nın mutlu günlerinde, Kültür Bakanı Ömer Çelik, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal, eski bakan ve milletvekili Mehmet Ağar, eski milletvekili Mehmet Sevigen, Galatasaray Spor Kulübü’nün eski yönetici ve başkanları Faruk Süren, Selehattin Beyazıd, Mehmet Cansun Ali Dürüst, Ali ve Ömer Gürsoy, Ergun Gürsoy, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören eşi Revna ve kızı Yelda Demirören, Demirören Şirketler grubu yönetim kurulu başkanı Erdoğan Demirören, Galatasaray’ın eski futbolcu ve antrenörleri Ümit Davala ve Hasan Şaş, Emre Altuğ – Çağla Şıkel, Arda Turan, Emre Belözoğlu, Burak Yılmaz, Selçuk İnan, Eski Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy, Galatasaray’ın ve Milli Takım’ın efsane teknik drektörleri arasında yer alan Mustafa Denizli, oyuncu ve sunucu Derya Baykal, Yılmaz Erdoğan, Oğulcan Engin – Elif Özkul, Engin Altan Düzyatan – Neslişah Alkoçlar, Yılmaz Erdoğan, Şansal Büyüka, Demet Akbağ – Zafer Çika, Dilek Hanif, İdil Fırat gibi iş, sanat, spor, siyaset ve televizyon dünyasının önemli isimleri katıldı.

Yaklaşık 800 kişinin katıldığı düğünün en önemli detayı ise Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Ünal Aysal’ın düğüne gelmemesi oldu. Göreve geldiğinde Fatih Terim’le anlaşarak caminaın büyük takdirini toplayan ancak ünlü teknik adamın milli takımla da anlaşması sonucunda kendisini takımdan göndererek tüm şimşekleri üzerine çeken Ünal Aysal, Fatih Terim’in bu mutlu gününe iştirak etmezken, yine eski başkanlardan Adnan Polat’ta yoğun iş programı dolayısıyla geceye katılamadı.

Çiftin daha önceden nikah kıymaları dolayısıyla gecede oyuncu Yılmaz Erdoğan Volkan Bahçekapılı ve Buse Terim’i temsili olarak nikahlayarak bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Düğün devam ettiği sırada organizasyonun yapıldığı otelin kapısına gelen Fatih Terim ve eşi Fulya Terim basın mensuplarına açıklamalarda bulundular; ”Yılmaz Erdoğan Buse ve Volkan’ın temsili nikahını kıydı. İkiside düğünlerini erteleyerek Türkiye’nin mevcut durumuna kayıtsız kalmayıp örnek bir davranış sergilediler. Kızımız Merve bugün aramızda olamadı. Kendisi Amerika’da ve doğum heyecanı yaşamak için gün sayıyor. Önemli olan bize sağlıklı bir bebekle dönmesi. Hepimiz çok mutluyuz. İnşallah bundan sonra torunlarımızı seveceğiz.” ifadelerini kullanan Fatih Terim ve eşi Fulya Terim’in mutluukları gözlerinden okunuyordu.

Burak Yılmaz girişte çok yakında evleneceğim diyerek herkesi şaşırttı. Düğün sonrası yaptığı açıklamada ise espri yaptım ama doğru insanı bulursam evlenmeyi çok isterim. Şuan öyle bir durum söz konusu değil sadece espriydi dedi.

Rüya gibi bir düğünle dünya evine giren çift düğünün ardından after parti için Esma Sultan Yalısı’na geçtiler. Kendileri için özel olarak hazırlnanan eğlence için otelden ayrılan Volkan Bahçekapılı ve Buse Terim yaklaşık 250 kişinin katıldığı after partide doyasıya eğlenerek mutluluklarını dostları ile paylaştılar.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR