Ünlü restoranın sahibi kazada can verdi
İkinci Bahar başta olmak üzere ünlü televizyon dizilerinin çekildiği Fatih'teki restoranın sahibi Ergin Kadı, Beşiktaş'ta motorsikletiyle seyir halindeyken bir taksicinin yola hatalı çıkışı nedeniyle geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybetti.
GÜNDEM , 14 Temmuz 2017 Cuma, 20:33
Ünlü restoranın sahibi kazada can verdi

40 yaşındaki Ergin Kadı, Fatih'te ünlü televizyon dizilerinin çekimlerinin yapıldığı 'Ali Haydar' adlı restoranı ortağı ile birlikte işletiyordu. Geçtiğimiz Pazartesi günü sabah erken saatlerde çok sevdiği motorsikletiyle Ortaköy'den Kuruçeşme yönüne gidiyordu.

Yol kenarında bekleyen bir taksi geri dönmek için aniden yola hamle yaptı. Bu ani çıkış nedeniyle seyir halindeki bir otomobil güçlükle durdu. Kadı, bu araca çarpmamak için aniden firen yaptı. Ancak frenle birlikte motorsikletin üzerinden fırlayarak önündeki otomobilin bagaj kısmına çarptı.

Kadı ağır yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Kadı yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Yola ani çıkış yaparak kazaya neden olan taksi şoförü bütün olan biteni görmesine rağmen arkasına bile bakmadan kaçtı.Polis kazaya neden olan taksi şoförünün bulunması için kamera görüntülerini incelemeye aldı. Soruşturmanın sürdüğü bildirildi. Ali Haydar adlı restoran, özellikle Şener Şen ve Türkan Şoray'ın başrolleri paylaştığı İkinci Bahar dizisiyle Türkiye çapında ün kazanmıştı. (HÜRRİYET)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR