Ünlü sanatçı Alexandra Stan Türkiye'ye geliyor!
Türk iş, sanat, basın ve televizyon dünyasının seçkin isimlerinin katılımı ve ünlü sanatçılar Alexandra Stan ve Akcent'in de onur konuğu olarak sahne alacağı 6.Türkiye Altın Palmiye Ödülleri 25 Mart Pazartesi günü sahiplerini bulacak.
MAGAZİN , 22 Mart 2019 Cuma, 22:48
Ünlü sanatçı Alexandra Stan Türkiye'ye geliyor!

Türk iş, sanat, basın ve televizyon dünyasının seçkin isimlerinin katılımıyla 6. Türkiye Altın Palmiye Ödülleri 25 Mart Pazartesi günü sahiplerini bulacak.

ALEXANDRA STAN TÜRKİYE'YE GELİYOR

Ünlü sanatçı Alexandra Stan ve Akcent, 6'ıncısı düzenlenecek olan Türkiye Altın Palmiye Ödülleri kapsamında onur konuğu olarak Türkiye'ye gelecek. Ayrıca ünlü şarkıcılar gecede sahne alıp daha sonra ise ödül alacaklar.

"GECE GÜNDÜZ DEMEDEN ÇALIŞIYORUZ"

Türkiye Altın Palmiye Ödülleri Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Delibaş: "Türkiye Altın Palmiye Ödülleri'nin bu yıl 6.sını düzenliyoruz. Her yıl olduğu gibi bu yılda adaylar arasında kıyasıya rekabet vardı. Bu yılki halk oylamamızda 28 kategoride rekor düzeyde oy kullanıldı. Ünlü sanatçılar Alexandra Stan ve Akcent gecemizin onur konuğu olarak ödül gecemize katılacak. Türkiye'nin en prestijli ödül törenlerinden birini yapıyoruz bu nedenle gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

2 MİLYONA YAKIN OY KULLANILDI

Türk ve dünya Kültür, Sanat, Müzik ve Televizyon Dünyasının seçkin isimlerinin ödüllendirildiği bu organizasyonda ödül kazananlar 05 Şubat - 25 Şubat tarihleri arasında www.altinpalmiye.com üzerinden yapılan halk oylamasında belirlendi. Her IP'den bir defa oy kullanılan ödül kategorileri için 1.970.995 oy kullanıldı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR