Ünlü şarkıcıdan Bursa'da şok sözler! Kimseye sarkmam, rahat olun
Karadeniz müziğinin ünlü temsilcisi Volkan Konak, geçtiğimiz akşam Bursa'da verdiği konserde kendisini izlemeye gelen erkek hayranlarına seslendi. Konak, "Kadınların gözünün içine bakıp şarkı söylemem, kimseye sarkmam, rahat olun" diyerek mekandaki herkesi şaşırttı.
BURSA , 06 Mart 2015 Cuma, 07:00
Ünlü şarkıcıdan Bursa'da şok sözler! Kimseye sarkmam, rahat olun
Türkiye'de Karadeniz müziği denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan Volkan Konak, perşembe gecesi Bursa'da sahne aldı ve sevenlerine unutulmaz bir performans sergiledi. Konak, esprileri ve hikayeleriyle hayranlarına keyifli dakikalar yaşatırken mekandaki erkeklere seslenmeyi de ihmal etmedi.

Usta müzisyen, "Şarkı söylerken kimsenin yanındaki bayanla göz göze gelmem, sarkıntılık etmem, rahat olun" diyerek kısa süren bir şok etkisi yarattı.

Eski ve yeni eserlerinden oluşan bir programla Bursalı hayranlarına seslenen Volkan Konak; "Ben insanların sevgisine karşılık vermeyi seviyorum, bizi biz yapan sizlersiniz. Buraya gelirken panik yaptım; acaba nasıl çıksam, hangi şarkıyla başlasam gibi düşüncelerim oldu. Sonra dedim ki, ne olursa olsun kendin gibi çık. Onun için sizlere hayatımı sunuyorum" dedi. 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR