Ünlü sunucuya 'Kaşar' diyen Nihat Doğan'a tepkiler çığ gibi büyüyor
Survivor Panoroma'da konuşmacı olan Seda Akgül'e, 'kaşar' diyen Nihat Doğan'a sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor.
GÜNDEM , 30 Mart 2018 Cuma, 17:45
Ünlü sunucuya 'Kaşar' diyen Nihat Doğan'a tepkiler çığ gibi büyüyor

Sunucu Seda Akgül, Survivor'dan elenen Nihat Doğan'ın çok konuşmasını eleştirerek, "Nihat benim kocam olsa boğarım" demişti. Bu sözlerinin ardından türkücü Nihat Doğan'da, "Ben de kaşarlarla evlenmem desem doğru mu olur?" diye karşılık verdi.

SOSYAL MEDYADA OLAY OLDU

Basına düşen bu haberden sonra Nihat Doğan'ın verdiği tepki sosyal medyada geniş yer buldu. Vatandaşlar Nihat Doğan hakkında binlerce eleştirilerde bulundu.

İŞTE O YORUMLARDAN BAZILARI;

- Nihat Doğan denen kadın düşmanı seda akgül'e canlı yayında "kaşar" dedi. Bu ş... kadınları aşağılamaya hala devam ediyor siz de bunu ekranlara çıkartıyorsunuz! Kadınları bir obje olarak gören şu adamı yok edin.

- Yemin ediyorum bu nihat doğan köy peyniri falan ya

- Kaşarlarla evlenmem diyen Nihat Doğan Seda Sayan'la imam nikahlı dolaştığını ne çabuk unutmuş yavv

- Ohaaaa Nihat dogan Seda Akgül'e kaşar dediii yuhhh terbiyesiz

- Özgecan'a hak etmiş diyen Nihat Doğan'ı iyi halt etmiş gibi televizyona çıkarırsanız bu milletin arsızlarından aldığı yürekle tanımıyorum hakkını helal etsin ile kaşar kelimesini aynı cümlede kullanacak kadar ahlak yoksunluğuna bürünebilir.

- Nihat Doğan'ı adam yerine koyup izliyorsunuz, sonra mal mal konuşunca sinirleniyorsunuz. İzlemeyin kardeşim, siz izlemezseniz kimse de onu televizyona çıkarmaz.

- Seda Akgül nihat doğan kocam olsa onu boğardım demiş. Nihat Doğan da benim kaşarlarla işim olmaz demiş. Bende bu adi adama diyorumki Ülkede 40 milyon kaşar var o kaşarlar seni Survivor dada şutladı yakında ülkedende sutlarlar seni.

- Nihat Doğan'ın cümleleri kadar boş bir gün

- Rezilsin Nihat Doğan ve hic degismeyeceksin #susartıknihatdoğan

- Nihat Doğan nasıl iğrenç

- Tüm dostlara huzurlu ve mutlu hafta sonları.

- Nihat Doğan hariç!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR