Ünlü teknik adamın davasında flaş gelişme!
Evlilik dışı doğan oğluna babalık yapmadığı iddiasıyla 201 bin liralık tazminat davası açan Sinem Yanmaz'a cevap veren davalı teknik direktör Hamza Hamzaoğlu davanın reddini istedi. Hamzaoğlu'nun avukatı, "Davacı çocuğu olamayacağını ve bu nedenle korunmasına gerek olmadığını ifade etmiştir.
GÜNDEM , 11 Ocak 2018 Perşembe, 10:29
Ünlü teknik adamın davasında flaş gelişme!

Hamza Hamzaoğlu, evlilik dışı ilişkide asıl kandırılan tarafın kendisi ve davacının gizli planlarının kurbanı olduğunu iddia etti. Evlilik dışı ilişkiden doğan çocuğun şu an 6 yaşında olduğunu anlatan Hamzaoğlu'nun avukatı Rezan Epözdemir, müvekkilinin bu zamana kadar sessizliğini koruduğunu belirtti.

''ÇINARIN GÖLGESİ ALTINDA GÜVEN HİSSİ''

Dava dilekçesinde, "Davacı Sinem Yanmaz yaptığı açıklamalarla sanki müvekkil Hamza Hamzaoğlu'nu evlilik vaadiyle kendisini yıllarca kandıran, cinsel anlamda sömüren, çocuk yapmasına sebep olan, onları eve kapatıp hapis hayatı yaşatan bir canavar gibi göstermeye çalıştı. Müvekkilim 2009-2010 yılında Denizlispor'la anlaşma imzaladı ve takımla birlikte kampa gitti. Sinem Yanmaz da o dönem kulübün basın danışmanlığını yapıyordu. Yanmaz'la müvekkil Hamzaoğlu ilk defa kampta tanıştı. Kamp sonrası Yanmaz'ın işine son verildi. Sinem Yanmaz çok geçmeden bir mesaj göndererek adeta bir çınarın gölgesi altındaymış gibi kendisini güvende hissettiğini ve bu hislerini paylaşmak istediğini müvekkilime söyledi. Müvekkilim ise kendisiyle ilişki kurmak isteyen Yanmaz'a evli olduğunu ve davacının ilişki kurma talebini reddetti. Müvekkil o dönem takımın yaşadığı sıkıntılar nedeniyle maddi manevi sıkıntıya girdi" denildi.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR