Ünlü yapımcı otel odasında ölü bulundu - Haberleri - Bursa Hakimiyet
Ünlü yapımcı otel odasında ölü bulundu
Gösteri dünyasının en renkli simalarından biri olan David Gest, Londra'daki bir otel odasında ölü bulundu. 2002 ile 2003 yılları arasında ünlü oyuncu Liza Minelli ile evli kalan Gest 62 yaşındaydı.
DÜNYA , 13 Nisan 2016 Çarşamba, 10:31
Ünlü yapımcı otel odasında ölü bulundu
Müzik ve TV yapımcısı, reality şov yıldızı da olan Gest, sık sık yaptırdığı estetik operasyonlar nedeniyle de gündeme geliyordu.

Scotland Yard yetkilileri David Gest'in ölüm nedenini henüz kesin olarak belli olmadığını açıkladı. David Gest kısa bir süre sonra "David Gest Ölmedi, Ruhu ile Hayatta" adlı müzikalin İngiltere turnesine başlayacaktı.

Gest'in yaşamını yitirdiği, kaldığı otelden sağlık ekiplerine açılan bir telefonla ortaya çıktı.Akşam saat 21:15 sıralarında otele bir ambulans çağrıldı. Ancak ambulans olay yerine ulaştığında Gest'in hayatta olmadığını belirledi.

1953 yılında ABD'de dünyaya gelen David Gest, Michael Jackson'ın da çok yakın arkadaşıydı. Hatta yapımcılığını üstlendiği 2001 tarihli Michael Jackson: 30th Anniversary Celebration: The Solo Years adlı müzikal tarihin en çok kazanan TV yapımlarından biri olarak tarihe geçti.

David Gest, bir dönem de Celebrity Big Brother adlı yarışmaya katılmış ve çok konuşulmuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR