Ünlülerin doktorundan Bursa'ya okul müjdesi
Ünlülerin estetik operasyonlarını gerçekleştiren Op. Dr. Bülent Cihantimur, Bursa'nın Harmancık ilçesine okul yaptıracak.
BURSA , 24 Şubat 2017 Cuma, 11:25
Ünlülerin doktorundan Bursa'ya okul müjdesi

apılacak ilkokul ve halk eğitim merkezinin protokolü Dr. Bülent Cihantimur ile Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe arasında arasında imzalandı. Bursa'ya hayırseverler desteğiyle yeni eğitim yuvaları kazandırmaya devam ettiklerini belirten Recep Altepe, Türkiye'nin 2023 hedefleri doğrultusunda lokomotif şehir olmak istediklerini söyledi. Op. Dr. Bülent Cihantimur ise yüksek öğrenim ve iş hayatının Bursa'da başladığını hatırlatarak, imkanları sınırlı olan Harmancık'a çocuklar için okul yaptıracak olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nü her alanda desteklediklerini, okul yaptırmak isteyen işadamları için gerekli tüm kolaylıkları gösterdiklerini ifade eden Başkan Altepe, "Bir yandan şehir merkezindeki okulları yenilerken diğer yandan ilçelerle de ilgileniyoruz. Büyükşehir sınırları içerisindeki tüm okullarımızın derslikleri, laboratuvarları, sosyal donatı alanları ve spor salonlarıyla gerçek anlamda birer çağdaş eğitim kurumuna dönüşmesi yolundaki faaliyetlerimizi sürdürüyoruz" dedi.

Başkan Altepe, "Cihantimur tarafından inşaatlar gerçekleştirilecek. İçi ve dışıyla, bütün mekanlarıyla 2 okulumuz da örnek olacak. Tamamlandığında, inşallah bölgeye değer katacak. Eğitim camiamız için hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR