UÜ'lü öğrenci Rektör Dilek'e diz çöktürdü
ULUDAĞ Üniversitesi Rektörlüğü, çeşitli alanlarda başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi.
BURSA , 23 Mayıs 2013 Perşembe, 14:43
UÜ'lü öğrenci Rektör Dilek'e diz çöktürdü

Engellilerle ilgili sosyal sorumluluk projelerinde görev alan Uludağ Üniversitesi Atlıspor Topluluğu öğrencisi Emine Merve Küçük’e ödülünü Rektör Prof. Dr. Kamil Dilek verdi. Rektör Kamil Dilek, boyunun kısalığına rağmen büyük işler başaran Emine Merve Küçük’ün yanında diz çökerek töreni izleyenleri selamladı.

Mete Cengiz Kültür Merkezi’nde yapılan 'Uludağın Zirvesindekiler' öğrenci ödül töreninde  lisansüstü, bilim, sanat, spor ve sosyal sorumluluk alanlarında başarılı çalışmalar yöpan öğrenciler ödüllendirildi. Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kamil Dilek’in yanı sıra Rektör yardımcıları ve danışmanları, dekanlar, yüksekokul müdürlerinin de katıldığı törene, öğrenciler ve aileleri de büyük ilgi gösterdi.

ALÇAKGÖNÜLLÜ REKTÖR

Törende, engellilerle ilgili sosyal sorumluluk projelerinde görev alan Uludağ Üniversitesi Atlıspor Topluluğu üyesi Veteriner Fakültesi Üçüncü sınıf öğrencisi Emine Merve Küçük’e ödülünü Rektör Prof. Dr. Kamil Dilek verdi. Topluluk Danışmanı Prof. Dr. Deniz Seyrek İntaş, Topluluk Başkanı Özgün Sarıtaş ve Rektör Kamil Dilek, boyunun kısalığına rağmen büyük işler başaran Emine Merve Küçük’ün yanında diz çökerek töreni izleyenleri selamladı. Töreni izleyenler de, bu davranışı ayakta alkışladı.

Törende halkoyunları ekibi, kadın Flöre Takımı, Dans Topluluğu, Nilay Acar-Ahmet Gezen dans gösterisi yaparken, Grup Zencefil, Umut Topal ve Orkestrası da müzik dinletisi sundu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR