Uzaktan ilişki sürdürmek zor
Dizi oyuncusu Ceyda Ateş, bu yıl içerisinde erkek arkadaşı Buğra Toplusoy'un işini kurduğu Amerika’ya giderek dil ve oyunculuk eğitimi alacağını anlatırken, "Uzaktan ilişki sürdürmek çok zor" dedi.
MAGAZİN , 02 Haziran 2014 Pazartesi, 09:34
Uzaktan ilişki sürdürmek zor

Zeynep Özek’in Birleşik Arap Emirlikleri’nden Ortadoğu ve Amerika'ya yönelik yayın yapan MBC 4 kanalı için hazırladığı 'Extra Turki’ programının son konuğu Ceyda Ateş oldu.

TRT için çekilen 2’nci Abdülhamit’i tahttan indirmeyi amaçlayan darbe girişimini konu alan Engin Altan Düzyatan’ın da oynadığı 'Çırağan Baskını’ dizisinde alımlı İngiliz kadın ajan ‘Elektra’yı canlandıran Ateş, önümüzdeki yıl ekranda olup olmayacağının kendisi için ‘İkilem’ olduğunu anlattı. Ceyda Ateş, sunucu Liana Dahdouh'un soruları üzerine, bu yıl içerisinde erkek arkadaşı Buğra Toplusoy’un işini kurduğu ABD’ye giderek oyunculuk ve dil eğitimi alacağını söyledi.

Ateş, Türkiye’ye reklam ve sinema filmi için gelebileceğini anlatırken, şöyle dedi: "Dil ve oyunculuk eğitimi alacağım hem de Buğra’nın yanında bulunacağım. Benim için büyük bir plan. Bambaşka bir hayata, hiç bilmediğim bir dünyaya adım atacağım. Bu değişikliği çocukluğumdan beri istiyordum. Hayalimde hep yurt dışında eğitim almak, orada bulunmak vardı. Biraz da Buğra’nın sayesinde hızlandı. İnşallah ikimiz için de çok hayırlı olur. ‘Uzaktan ilişki sürdürmek zor' derlerdi. İlk defa yaşadım bunu. İki aydır görmüyorum. Özlem de var işin içinde. Sonuçta aradaki bağ çok önemli. Aşktan ziyade sevgi bizi bağlıyor. Zorlanıyoruz ama tatlı zorluk diyebilirim.''
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR