Vahşette flaş gelişme! Otopsi sonucundaki korkunç detaylar
Sakarya'da tecavüze uğradıktan sonra 10 aylık bebeği ile birlikte vahşice öldürülen Suriyeli Mefta Emani Arrahman'ın otopsi işlemleri tamamlandı. Otopsi sonucunda korkunç detaylar yer aldı. Ayrıca Suriyeli anne ve bebeğini öldüren caniler çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
GÜNDEM , 07 Temmuz 2017 Cuma, 17:44
Vahşette flaş gelişme! Otopsi sonucundaki korkunç detaylar

Otopsiden kan dondurucu detaylar çıktı. Otopsi raporuna göre Arrahman'ın kafası taş ile ezilmiş durumadaydı. Ayrıca boğazında sıkmadan kaynaklanan bere ve çürüklerin olduğu ve iç organlarında da tahribatın olduğu belirlendi. 9 aylık hamile olan kadının karnında da sopa izleri tespit edildi. Kadının karnındaki çocuğun bu darbeler sırasında öldüğü değerlendiriliyor. Arrahman'ın 10 aylık bebeğinin ise ağzı ve burnu kapatılmak suretiyle boğularak öldürüldüğü tespit edildi.

Arrahman'ın ve bebeğinin cenazelerini babası teslim aldı. Cenazenin Sakarya'da kılınacak namazdan sonra İdlib'e götürüleceği ve orada defnedileceği öğrendildi.

TUTUKLANDILAR!

Kaynarca'da 9 aylık hamile kadına tecavüz ettikten sonra yanındaki 10 aylık bebeğiyle birlikte kadını vahşice öldüren zanlılar tutuklandı.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR