Vali Harput Başkan Dündar'ı ziyaret etti
Bursa Valisi Şahabettin Harput, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ı makamında ziyaret ederek, Bursa'ya kazandırdığı vizyon projeler ve hizmetler dolayısıyla tebrik etti.
BURSA , 04 Mayıs 2012 Cuma, 13:26
Vali Harput Başkan Dündar'ı ziyaret etti
Vali Şahabettin Harput, Osmangazi Belediyesi'nin Bursa'nın en büyük ilçesi ve lokomotifi olduğunu belirterek, "Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ı ziyaret ederek Osmangazi'de gördüğümüz güzel çalışmalar hakkında bizzat bilgi almak hem de şehrin geleceğine yönelik plan ve projeler hakkında görüşmek üzere bu ziyareti yapmak istedim" dedi.

Osmangazi Belediyesi'nin büyük projeleri olduğunu anlatan Vali Harput, "Bursa'nın geleceğine yön verecek projeler devam ediyor. Bir yandan yenileri yapılıyor. Bursa'yı dünyaya tanıtacak çalışmalar yapıyor. Reis bey bunların çok fazla reklam edilmesine müsaade etmiyor, ama bunları biliyoruz. Aslında öyle de olması gerekiyor. Bursa Türkiye'ye örnek bir şehirdir. Bursa'nın lokomotifi de Osmangazi. Osmangazi Belediyesi diğer belediyelere de öncülük ediyor. Bursa'nın geleceği için başrolü oynuyor" diye konuştu. Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar'ı Bursa'ya ve Osmangazi'ye değer katan proje ve çalışmaları dolayısıyla tebrik eden Vali Şahabettin Harput, "Çalışmalar hakkında bilgi alıp, hasret gidermek için bu ziyareti gerçekleşiyor" ifadelerini kullandı.

Dündar, Harput'un ziyaretinden şeref duyduğunu belirterek, Bursa'nın geleceğine yönelik çok ciddi adımlar atıldığını, özellikle turizm ve marka kent olma noktasında çalışmaların Vali Şahabettin Harput öncülüğünde yürütüldüğünü kaydetti. Bursa'nın kendini yenilediğini ve geliştirdiğini aktaran Başkan Dündar, tarihi değerleriyle birlikte kentsel çalışmalarla Bursa'nın dünyanın gündemine taşındığını kaydetti. Turizm ve marka kent olma noktasında hızlı ve ciddi çalışmaların devam ettiğinin altını çizen Başkan Dündar, Vali Harput'un ciddi anlamda destek verdiği projelerle Bursa için Bursa adına önemli adımların sürdüğünü söyledi. Başkan Dündar, daha sonra Osmangazi'de devam eden vizyon projeler ve geleceğe yönelik hedeflerle ilgili Vali Harput'a bilgi verdi.
BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR