Ve Eşref Kolçak konuştu: "Selfie çekeceğine dua et"
Yeşilçam'ın çınarlarından Eşref Kolçak, geçtiğimiz temmuz ayında hayatını kaybeden oğlu Harun Kolçak'ın cenazesinde yaşanan fotoğraf çekme yarışını, "Olmaz böyle şey, insanlığımız bitmiş" sözleriyle değerlendirdi.
MAGAZİN , 01 Eylül 2017 Cuma, 13:32
Ve Eşref Kolçak konuştu: "Selfie çekeceğine dua et"

Eşref Kolçak, oğlu Harun Kolçak olmadan geçirdiği ilk bayramda evinin kapılarını Habertük Gazetesi'ne açtı. İçini döken usta oyuncu, "Harun'umuzun gözü açık gitmedi, mutlu ve huzurlu vefat etti. Onu özledikçe fotoğraflarına sarılıyorum" dedi.

"NEREDEYSE ÇILDIRACAKTIM"

90 yaşındaki sanatçı, "Oğlunuzun cenazesinde insanların tabutun başında selfie yarışına girmeleri ciddi tepki aldı ve gündemi uzun süre meşgul etti. Siz bu görüntüler karşısında neler hissettiniz?" sorusuna şu yanıtı verdi:
"Neredeyse çıldıracaktım. Cenazeye başsağlığı veya cenaze namazı kılmak için gelinir. 90 yaşındayım bugüne kadar cenazede tabutun önünde fotoğraf çektiren insan görmemiştim. Bu da yetmezmiş gibi cenaze törenine gelen sanatçıyla fotoğraf çektirmek için kuyruk olanlar. Ne cenazeye ne aileye saygı var! Oğlumun yanına gideceğim, yol istiyorum, kimse yol vermiyor. Selfie çekeceğine dua et be kardeşim! Olmaz böyle şey, insanlığımız bitmiş."

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR