Veli Kavlak'tan Beşiktaş'a veda mesajı
Beşiktaş'ın sözleşmesini fesh ettiği Veli Kavlak, siyah-beyazlı ekip ve taraftarlar için resmi sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.
SPOR , 06 Ağustos 2018 Pazartesi, 22:07
Veli Kavlak'tan Beşiktaş'a veda mesajı

2011 ile 2018 yılları arasında Spor Toto Süper Lig ekibi Beşiktaş'ta forma giyen ve geçtiğimiz günlerde sözleşmesi feshedilen 29 yaşındaki oyuncu Veli Kavlaksiyah beyazlı ekip ve taraftarlar için resmi sosyal medya hesabından veda mesajı yayınladı.

29 yaşındaki oyuncunun açıklamasının tam metni şöyle:

"Öncelikle bugüne kadar birçok basın ve yayın kuruluşunda yer bulmuş hakkımdaki haberlerin birçoğunun gerçeği yansıtmadığını ve sözleşmemin devamı süresince Beşiktaş camiasının zarar görmemesi adına hiçbir açıklama yapmadığımı bildirir, ilk kez yapmakta olduğum bu açıklama ile bugüne kadar üzerimde emeği olan öncelikle Beşiktaş camiası ve taraftarı ile değerli yöneticilerine şükranlarımı sunmak amacıyla bu mesajı yayımladığımın bilinmesini isterim.

" SÖZLEŞMEMİN TEK TARAFLI SONLANDARILMASI BENİ DERİNDEN ÜZMÜŞTÜR"

Beşiktaş ile olan sözleşmem bugün itibariyle tarafıma ulaşan fesihname ile sonlanmış bulunmaktadır. Beşiktaş' a hizmet ettiğim 7 yıllık sürenin sonunda sözleşmemin bu şekilde tek taraflı olarak feshedilmesi beni derinden üzmüş bulunmaktadır. Bu 7 yıllık süre boyunca bana tarifi imkânsız anılar yaşatmış olan Beşiktaş camiasına ve büyük taraftarına teşekkürü bir borç olarak görmekteyim. Her ne kadar üzücü bir şekilde ayrılmam gerekmiş olsa da, Beşiktaş camiasına ve büyük taraftarına olan sevgim hiçbir zaman değişmeyecektir.

TÜM YÖNETİCİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM"

Bu fırsatla başta beni her türlü fedakârlığı göstererek Beşiktaş camiasına kazandırmış olan Başkanımız Sn. Yıldırım Demirören olmak üzere Başkanımız Sn. Fikret Orman ve 7 yıllık süreçte görev almış tüm yöneticilerimize,

Beşiktaş' a transferimde emeği geçen Sn. Tayfur Havutçu ve birlikte çalıştığım hocalarım Sn. Samet Aybaba, Sn. Carlos Carvalhal, Sn. Slaven Bilic ve Sn. Şenol Güneş' e,

"BEŞİKTAŞ'A HİZMET ETTİĞİM SÜREÇ ÜZÜCÜ BİR ŞEKİLDE SONA ERMİŞTİR"

Tesislerimizde ve stadyumda görevli her biri ayrı ayrı değerli tüm Beşiktaş personeline teşekkürü bir borç bilmekteyim.

Bu fırsatla son Sözlerimi ise Beşiktaş' ın asıl sahibi olan büyük Beşiktaş taraftarına ayımiak istemektcyim. Beşiktaş formasını giydiğim ilk günden itibaren bana her türlü desteği vermiş olan, beni her fırsatta onurlandırmış ve büyük bir gurur yaşamama vesile olmuş olan büyük Beşiktaş taraftarma şükranlanmı sunar, Beşiktaş' a hizmet ettiğim süreç üzücü bir şekilde sona ermiş olsa da bana yaşattıkları tarifi imkânsız duyguları her zaman kalbimde taşıyacağımın bilinmesini isterim.

Saygılarımla kamuoyunun takdirine sunarım.

Veli Kavlak"

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR